Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Vai jums šķiet, ka esat noguruši un it nekam vairs nepietiek spēka, jo esat darbos līdz ausīm un nespējat pabeigt darbus, kas krājas un krājas? Vai jūs kļūstat stresaini un viegli aizkaitināmi, jo neredzat visam galu?

Darāt ļoti daudz, bet bez rezultāta, un nav laika ne ģimenei, ne draugiem. Bizness neattīstās. Nav tā, ka ir slikti, bet nav arī ideāli, piemēram, nevarat atrast jaunus darbiniekus, esošie nepakļaujas. Ko darīt?

Darāt visu, bet priekšnieks nav apmierināts ar jums, tā arī netiekat augstāk pa karjeras kāpnēm. Neveiksmīgas personīgās attiecības vai strīdi ar tuviniekiem.

Vai atpazīstat sevi kādā no šiem aprakstiem? Jūs būsiet pārsteigti, ka ikviena problēma pamatā ir saistīta ar laika plānošanu.

Laiks ir pats dārgākais, kas jums ir šobrīd. Iemācieties vadīt savu laiku, nevis esiet tā kalps!

Laika plānošana ir vērtīgākā prasme, kas jau nākamajā dienā izmaina dzīvi jebkuram cilvēkam neatkarīgi no amata, dzimuma, stāvokļa sabiedrībā. Laika plānošana ir tas pats, kas principi, kā gūt panākumus biznesā, darbā, attiecībās un sevis pilnveidošanā. Viss noslēdzas tajā, kā jūs izmantojat savas 24 stundas šodien, tagad, šajā brīdī.

Cilvēks pavada darbā vidēji 10 stundas, guļot – 7 stundas. Kā jūs izmantojat pārējās diennakts 7 stundas? Cik produktīvas ir jūsu darba stundas? Vai jūs izmantojat dienas plānu, mērķu izvirzīšanu? Un kā rīkojaties, ja notiek neparedzēti darbi vai situācijas?

Laika nekad nepietiks visam. Galvenais, lai pietiek pašam svarīgākajam.

Ko nozīmē likums 20/80? Tikai 20 procenti no 100 ir veiksmīgi, jo šie cilvēki ir gatavi mācīties, plānot savu laiku un ieguldīt sevī.

Viedi vārdi apliecina, ka labākais ieguldījums ir ieguldījums sevī. Neviens jums neatņems jūsu zināšanas un pieredzi. Jūsu iekšējā pasaule atspoguļojas apkārtējā vidē, tas ir jūsu spogulis un zemapziņa, kas rāda jūsu pašu uzfilmētu kino. Lai mainītu savu dzīvi, sāciet ar sevi. Mainiet domāšanu un jums pavērsies citas iespējas

Tātad – ir rīts, jūs mostaties... un kas ir pirmais, ko jūs domāsiet un darīsiet?

Kā plānot laiku efektīvi, lai mainītu savu dzīvi un gūtu panākumus, līdzsvarotu iekšējo pasauli, runāsim seminārā jau 20.novembrī.

Vairāk informāciju par DBHUB rīkoto semināru iespējams atrast pie pasākuma Efektīva laika plānošana

Lai pieteiktos, klikšķiniet šeit.

Komentāri

Pievienot komentāru