Quantcast

Jaunākais izdevums

Tevi varētu interesēt

Dalies ar šo rakstu

«Mazs plānotājs lieliem mērķiem» no citiem individuāli izstrādātajiem plānotājiem atšķiras ar mazo izmēru un īsiem, iedvesmojošiem stāstiņiem, kuru autore ir konditore Dace Minikoviča.

Tā kā dažkārt labākās idejas rodas it kā tam nepiemērotās vietās, mērķis bijis radīt tādu plānotāju, kuru var ievietot somiņā, ņemt līdzi uz ballīti, darba pasākumu, ceļojumā vai citviet. Rezultātā tā izmēri ir 11,7x16,7 cm.

«Plānotājā var ierakstīt arī savus lielos mērķus un sapņus visam gadam. Tie vienmēr šķiet sasniedzamāki, ja ir pierakstīti,» teic plānotāja autore un Hanna Anna konditorejas vadītāja un galvenā konditore Dace Minikoviča.

Viņa stāsta, ka tajā ir arī četras receptes, kas noteikti esot diploma cienīgas un pagatavojamas mājās: burkānu kūka, marakujas tartītes un vēl divas receptes, kuru pareizo proporciju atrašana aizņēmusi aptuveni gadu.

«Ideja par plānotāju mums bija jau no 2017. gada un šogad beidzot ieguva reālas aprises. Šis plānotājs būtiski atšķiras no sākotnējās idejas. Tas ir maza izmēra un ērti paņemams līdzi nelielā dāmu somiņā. Tur ir mums dažkārt tik ļoti nepieciešamās budžeta plānošanas lapas, nedēļas plānošanas lapas ar iespēju izvirzīt prioritātes, mērķus un plānot aktivitātes. Tajā ir iedvesmojoši stāstiņi un mums ļoti īpašas receptes. Tās ir receptes, ar kurām mēs neesam līdz šim dalījušies meistarklasēs vai kādā citādā formātā. Mums plānā ir īstenot vēl pāris idejas, piemēram, līdzi ņemšanas krūzītes,» biznesa portālam db.lv skaidroja D. Minikoviča.

Plānotājs ir pieejams pistāciju zaļā krāsā un latte krasā. Kopējā tirāža ir 2000 eksemplāri.

Viens no galvenajiem izaicinājumiem bijusi satura un maketa izstrāde. «Sākotnēji gribējās tik daudz ko salikt kopā, bet, lai saglabātu mūsu vēlamo lakonisko stilu, pieturējāmies pie tā, ka par daudz nevajag,» sacīja D. Minikoviča.

Mērķauditorija ir birojā strādājošas jaunas dāmas, kuram ir būtiski tiekties un īstenot savas idejas un sapņus. Tādas, kuras plāno savu ikdienu un budžetu, bet uz svētkiem labprāt pagatavo kaut ko īpašu, viņa skaidroja.

Hanna Anna ir neliela konditoreja, kas piedāvā kūkas, tartītes, cepumus un kafiju.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Kafejnīcas - konditorejas “Hanna Anna” īpašniece Dace Minikoviča nolēmusi slēgt kafejnīcu, liecina viņas paziņojums “Facebook”.

“Mēs maināmies un transformējamies. Pēc ļoti ilgam pārdomām es esmu pieņēmusī lēmumu kafejnīcu “Hanna Anna” slēgt,” viņa informē.

Šo lēmumu D. MInikoviča pamato ar to, ka līdz šim brīdim nav izdevies atrast cilvēku, kurš viņu varētu virtuvē aizstāt - pārņemt pienākumus, lai kafejnīca varētu funkcionēt bez pārtraukuma.

“Šis gan nenozīmē, ka viss ir beidzies. Noteikti nē! Darbi turpināsies, bet tikai uz pasūtījumiem un meistarklasēm. Es esmu izlēmusi piebremzēt, kamēr es vēl nejūtos pārdegusi,” viņa skaidro.

DB jau rakstīja, ka pērnā gada nogalē D.Minikoviča laida klajā savu plānotāju Jaunajam gadam.

“Mazs plānotājs lieliem mērķiem” no citiem individuāli izstrādātajiem plānotājiem atšķiras ar mazo izmēru un īsiem, iedvesmojošiem stāstiņiem, kuru autore ir pati D. Minikoviča.

Komentāri

Pievienot komentāru