Konditoreja laiž klajā plānotāju 

«Mazs plānotājs lieliem mērķiem» no citiem individuāli izstrādātajiem plānotājiem atšķiras ar mazo izmēru un īsiem, iedvesmojošiem stāstiņiem, kuru autore ir konditore Dace Minikoviča.

Lelde Petrāne, 07.11.2019

Foto: Publicitātes

Tā kā dažkārt labākās idejas rodas it kā tam nepiemērotās vietās, mērķis bijis radīt tādu plānotāju, kuru var ievietot somiņā, ņemt līdzi uz ballīti, darba pasākumu, ceļojumā vai citviet. Rezultātā tā izmēri ir 11,7x16,7 cm.

«Plānotājā var ierakstīt arī savus lielos mērķus un sapņus visam gadam. Tie vienmēr šķiet sasniedzamāki, ja ir pierakstīti,» teic plānotāja autore un Hanna Anna konditorejas vadītāja un galvenā konditore Dace Minikoviča.

Viņa stāsta, ka tajā ir arī četras receptes, kas noteikti esot diploma cienīgas un pagatavojamas mājās: burkānu kūka, marakujas tartītes un vēl divas receptes, kuru pareizo proporciju atrašana aizņēmusi aptuveni gadu.

«Ideja par plānotāju mums bija jau no 2017. gada un šogad beidzot ieguva reālas aprises. Šis plānotājs būtiski atšķiras no sākotnējās idejas. Tas ir maza izmēra un ērti paņemams līdzi nelielā dāmu somiņā. Tur ir mums dažkārt tik ļoti nepieciešamās budžeta plānošanas lapas, nedēļas plānošanas lapas ar iespēju izvirzīt prioritātes, mērķus un plānot aktivitātes. Tajā ir iedvesmojoši stāstiņi un mums ļoti īpašas receptes. Tās ir receptes, ar kurām mēs neesam līdz šim dalījušies meistarklasēs vai kādā citādā formātā. Mums plānā ir īstenot vēl pāris idejas, piemēram, līdzi ņemšanas krūzītes,» biznesa portālam db.lv skaidroja D. Minikoviča.

Plānotājs ir pieejams pistāciju zaļā krāsā un latte krasā. Kopējā tirāža ir 2000 eksemplāri.

Viens no galvenajiem izaicinājumiem bijusi satura un maketa izstrāde. «Sākotnēji gribējās tik daudz ko salikt kopā, bet, lai saglabātu mūsu vēlamo lakonisko stilu, pieturējāmies pie tā, ka par daudz nevajag,» sacīja D. Minikoviča.

Mērķauditorija ir birojā strādājošas jaunas dāmas, kuram ir būtiski tiekties un īstenot savas idejas un sapņus. Tādas, kuras plāno savu ikdienu un budžetu, bet uz svētkiem labprāt pagatavo kaut ko īpašu, viņa skaidroja.

Hanna Anna ir neliela konditoreja, kas piedāvā kūkas, tartītes, cepumus un kafiju.

No šīs sadaļas

Igaunijas lielākās salas Sāremā galvenie apskates objekti - Kāli meteorīta krāteris apriņķa...

Gids Armands Muižnieks, kurš tūrisma nozarē darbojies trīsdesmit gadus, savus viesus ved...

Novembra pēdējā nedēļā trešo reizi norisināsies jauno modes dizaineru konkurss «MERINGUE»....

Lielbritānijas Karalienes gvarde un citi britu karavīri arī turpmāk nēsās savas īstās...

Jordānijas ziemeļos populārā senpilsētā uzbrucējs trešdien sadūris vismaz astoņus cilvēkus,...

Uzsākot astoto sezonu, LU studentu Biznesa inkubatora programma pulcējusi vairāk nekā 100...

«Microsoft» meitasuzņēmums Japānā augustā veica eksperimentu, strādājot tikai četras darba...

Daudziem elektromobiļu lietotājiem jau zināmā, Latvijā vienīgā SIA «Energolukss» 100kW uzlādes...

Martā lietotu auto tirgotāja Longo Group kopējais apgrozījums Baltijā bija 670 tūkstoši...

Novembra sākumā Rīgā, Biķernieku ielā darbu sāk jauns Škoda dīlera centrs Verte...