Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma atklājis jaunu ražotni, kuras izveidē investēts gandrīz pusmiljons eiro.

Jaunā uzņēmuma ražotne ir izveidota 2018. gadā pēc pasaulē atzītiem starptautiskiem standartiem. Pieaugot produktu pieprasījumam, uzņēmums paplašina ražotni, lai palielinātu ražošanas apjomus un varētu nodrošināt patērētājiem vēl ērtākus un labākus produktus.

“Iegādājoties modernas iekārtas, mums ir iespējams piedāvāt patērētājiem vēl ērtākus un labākus produktus. Pēdējos 2 gados ir palielinājusies interese pēc mūsu produktiem Āzijas valstīs, lai nodrošinātu vietējo un eksporta tirgu ar mūsu produktiem, ir nepieciešams palielināt ražošanas apjomu. Ar jaunajām iekārtām varam saražot 3 reizes vairāk kā iepriekš,” komentē uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs.

Šobrīd uzņēmums savus produktus eksportē uz 14 valstīm.

SIA Lotos Pharma ir Latvijas farmācijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar inovatīvu farmācijas produktu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. Uzņēmums dibināts 2013. gadā. Attīstot ražošanu, 2018. gadā tika atklāta jaunā uzņēmuma ražotne Mārupē. 2020. gadā uzņēmums ieguva 3 pasaulē atzītus kvalitātes standartus (ISO 13485; ISO 22000; Codex GMP), kas apliecina nemainīgu produktu kvalitāti un nodrošina plašas eksporta iespējas.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma ir izstrādājis jaunu produktu Good Fiber, kas paredzēts arī bērniem ar paaugstināta svara problēmām.

Sadarbībā ar ārstiem un speciālistiem produkta izstrādei veltīti 24 mēneši un investēti aptuveni 42 000 eiro.

"Šķiedrvielu deficīts ir globāla problēma. Pētījumi liecina, ka visā pasaulē un arī Latvijā vajadzīgo šķiedrvielu daudzumu ik dienu uzņem tikai 5% iedzīvotāju. Pēc OECD datiem, Latvijā ir otrs lielākais rādītājs cilvēkiem ar lieko svaru Eiropā. Komandas izaicinājums ir radīt jaunus un efektīvus produktus sabiedrības veselības uzlabošanai," komentē uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs.

Rudenī uzņēmums plāno produktu ieviest arī Baltijas un citās Eiropas valstīs.

SIA Lotos Pharma ir Latvijas farmācijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar inovatīvu farmācijas produktu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. Uzņēmums dibināts 2013. gadā. Attīstot ražošanu, 2018. gadā tika atklāta jaunā uzņēmuma ražotne Mārupē.

Komentāri

Pievienot komentāru