MySpotit piesaista investīcijas vairāk nekā 100 000 eiro apmērā 

Igaunijas sapulču telpu koplietošanas platforma "MySpotit" noslēgusi pirmo investīciju raundu, piesaistot vairāk nekā 100 000 eiro no start-up vidē sevi jau pierādījušiem investoriem un uzņēmējiem.

Zane Atlāce - Bistere, 08.1.2020

"MySpotit" dibinātājs Hardi Kinnas.

Publicitātes foto

Noslēgtā investīciju raunda rezultātā "MySpotit" tirgus vērtība ir pārsniegusi miljonu eiro.

Investīcijas tiks izmantotas pakalpojuma attīstībai un jaunu tirgu apgūšanai. "MySpotit" darbu Latvijā plāno sākt jau šomēnes.

"Janvāra vidū mēs atklāsim savu pakalpojumu Rīgā, un jau 2020. gada otrajā ceturksnī plānojam uzsākt darbu Kopenhāgenas tirgū. Papildus sapulču telpu starpniecībai, mēs arī attīstām pakalpojumu jaunā virzienā, lai nodrošinātu komandu vadītājiem rīku sapulču saturīgakai un efektīvākai plānošanai, " saka "MySpotit" dibinātājs Hardi Kinnas.

"Pirmā investīciju raunda kontekstā interesants ir fakts, ka papildus start-up pasaulē jau sevi pierādījušiem investoriem to pulkā ir arī vairāki labi pazīstami tradicionālo uzņēmumu vadītāji. Tā ir skaidra zīme, ka ir jāsatricina sanāksmju nozare," saka H. Kinnas.

Martins Villigs (Martin Villig), starptautiskās transporta pakalpojumu platformas "Bolt" līdzdibinātājs, atzīst, ka "MySpotit" dibinātāju ilgtermiņa pieredze korporatīvo pasākumu organizēšanā un skaidrs redzējums, kā padarīt efektīvāku pastāvošo korporatīvo sapulču nozari, bija izšķirošs lēmuma pieņemšanā par investīcijas veikšanu.

"Bolt, kā ātri augošam uzņēmumam, ir būtiskas produktīvas sanāksmes un attiecīgi arī dažādās sanāksmju telpas - "MySpotit" padara to rezervēšanu ļoti vienkāršu un ērtu. Turklāt sapulču telpu starpniecības platforma ir labs risinājums uzņēmumiem, kuru telpas laiku pa laikam ir tukšas - tie var nopelnīt papildu ienākumus tieši tāpat kā īpašnieki Bolt platformā nopelna, dalot savu automašīnu ar citiem lietotājiem, vai Airbnb - savu nekustamo īpašumu," atzīmēja M.Villigs.

"Lieli uzņēmumi katru gadu zaudē tūkstošiem eiro neefektīvās sanāksmēs. Nesen veikts starptautisks pētījums parāda, ka uzņēmumi visā pasaulē šādi zaudē apmēram 500 miljardus eiro gadā, un tas ir aptuveni 45 reizes vairāk nekā Igaunijas viena gada budžets," saka Roberts Kits (Robert Kitt), AS Kapitel un Tallinas Tehnoloģiju universitātes uzraudzības padomes loceklis un bijušais Swedbank valdes priekšsēdētājs Igaunijā.

Līdz ar M. Villigu un R. Kitu pirmajā investīciju raundā piedalījās arī tādi start-up vidē zināmi uzņēmēji un investori, kā piemēram, Mikko Silventola (Bolt pirmais investors, Frontier), Taavi Tamkivi (Skype, Transferwise, Salv), Gert Jostov (Technopolis Ülemiste), Martin Otsa (East Capital Baltics) un Asso Lankots (Leibur, Lantmännen Unibake).

"MySpotit" ir sapulču telpu koplietošanas platforma, kuru izveidoja Hardi Kinnas, Mikk Puurmann, Timo Mitt un Orangetime Event 2018. gadā. "MySpotit" darījumu skaits katru mēnesi pieaug par vairāk kā 20%, un klientu skaits pārsniedz 120 uzņēmumu, no kuriem pazīstamākie ir "Transferwise", "Veriff", "Bolt", "Helmes", "Eesti Energia", "Elisa" un "Telia". Papildus standarta sapulču telpām klāstā ir arī neierastas vietas, piemēram, sanāksme var notikt lidostā, dizaina galerijā vai vīna bārā. Uzņēmums strādā arī pie tehnoloģijas izstrādes, kas kļūs par pasaulē pirmo efektīvu sapulču veidošanas palīgu komandu līderiem.

Tevi varētu interesēt

Igaunijas sapulču un pasākumu telpu koplietošanas platforma "MySpotit", kas Igaunijā jau tiek...

Nepalaid garām

Akciju sabiedrība "Meridian Trade Bank" 22. janvārī ir mainījusi nosaukumu uz "Industra...

Norisinājusies ikgadējā Dienas Biznesa rīkotā TOP 500 apbalvošanas ceremonija, kurā tiek atvērts...

2019. gada desmit lielāko nekustamā īpašuma darījumu sarakstā Rīgā un Pierīgā ir ne...

Tiesa noraidījusi nogalinātā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus brāļa prasību pret...

Ir būtiski runāt par privātās dzīves, interešu un plānu saskaņošanu ar darbu, nevis...

Skotijai ir viskijs, Somijai ir Nokia, Itālijai ir makaroni,Meksikai ir tekila, Karību...

Tiesvedību un to radīto sarežģījumu dēļ Lielupes apkaimē slēgtais restorāns "36.līnija" atsācis...

No šīs sadaļas

2019. gadā jauno mākslinieku e-galerijā "StartUpArt" veikti aptuveni 140 pasūtījumi un kopā...

2020. gadā digitālo produktu tulkošanas platforma "Lokalise" plāno 16 miljonu eiro apgrozījumu un...

"Zippy ID" sācis sadarbību ar Indonēziju, kā arī plāno apgūt citas reģiona valstis...

Kopš informācijas tehnoloģiju jaunuzņēmuma "Lahdes" dokumentu parakstīšanas pakalpojuma publiskas...

Gada laikā finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums "Nordigen" ir sācis sadarbību ar "SEB banku", "Privatbank"...

Latvijā šobrīd ir vairāk nekā 500 jaunuzņēmumu, ieskaitot arī idejas stadijas projektus....

Attīstot e-komercijas risinājumus, "SEB banka" sadarbībā ar Igaunijas finanšu tehnoloģiju uzņēmumu...

Tas ir gandrīz četras reizes vairāk nekā 2018. gadā, kad apgrozījums bija 1,32...

2020. gadā "Exonicus" plāno uzsākt A līmeņa investīciju raundu ar mērķi piesaistīt 2,5...

Vidēji uz vienu iedzīvotāju investīcijas jaunuzņēmumos Baltijā 2018. gadā ir 99,03 eiro....