Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nekustamo īpašumu kompānijas "Ober-Haus" valdes priekšēdētāja pienākumus no līdzšinējās vadītājas Aijas Āboliņas pārņēmis Guntis Kanenbergs, informē uzņēmumā.

"Es esmu daļa no Ober-Haus profesionālās komandas 18 gadus, un pēdējos 11 gadus man ir bijis tas gods un atbildība vadīt šo speciālistu komandu. Mēs koncentrējāmies uz pakalpojumu kvalitāti un konsekventu un pārdomātu attīstību, kas daudzus gadus palīdzēja nodrošināt un saglabāt vienu no TOP pozīcijām tirgū," sacīja A.Āboliņa, kura kopš 2009. gada Latvijā vadīja Ober-Haus.

Jaunais Valdes priekšsēdētājs G.Kanenbergs savu pieredzi nekustamā īpašuma nozarē uzsācis pirms desmit gadiem, vadot uzņēmuma "Arco Real Estate" Komercīpašumu nodaļu. Pirms tam G.Kanenbergs guvis pieredzi korporatīvo klientu apkalpošanā, gandrīz 7 gadus strādājot kā projekta vadītājs biznesa finansēšanā AS "Swedbank".

"Tāpat kā iepriekš, mēs turpināsim strādāt ar komercīpašumu un dzīvojamā segmenta starpniecības pakalpojumu attīstīšanu, koncentrējoties uz jauno biroja ēku iznomāšanas pakalpojuma sniegšanu attīstītājiem, kā arī jauno dzīvojamo projektu pārdošanas vadību, izvēloties profesionāla pakalpojumu sniedzēja ceļu, kurš apstrādā vispilnīgāko informāciju, sniedz ekspertu ieskatu un visefektīvākos risinājumus visām nekustamo īpašumu darījumos iesaistītajām pusēm. Kopīgiem spēkiem centīsimies panākt ilgtspējīgu un ilgtermiņa izaugsmi. Saredzu potenciālu izaugsmei komercīpašumu vērtēšanā, jo investoru aktivitāte palielinās un mēs spējam piedāvāt pieredzes bagātu sertificētu vērtētāju pakalpojumus, "atzīmēja G.Kanenbergs.

Ober-Haus savu darbību Latvijā sāka 1998. gadā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 55 nekustamo īpašumu ekspertu, kas atrodas birojos Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Kandavā, Jelgavā, Valmierā un Daugavpilī.

2007. gadā Ober-Haus pievienojās Somijas nekustamā īpašuma tirgus līderim Realia Group. Ober-Haus 2018. gadā sasniedza 1.212 miljonu eiro apgrozījumu.

Komentāri

Pievienot komentāru