Citas ziņas

OlainMed darbinieki paraksta oficiālu vēstuli un pauž neizpratni par uzņēmuma vadības maiņu

Jānis Goldbergs, 28.08.2019

Foto: Lita Krone/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA «OlainMed» darbinieki parakstījuši oficiālu vēstuli un vērsušies pie uzņēmuma AS «Olainfarm», paužot neizpratni par uzņēmuma vadības maiņu un šaubas par labu saimniekošanu.

«Uzņēmuma kolektīvs neatbalsta SIA «OlainMed» vadības nomaiņu. Jāņa Klievēna, Darjas Cvetkovas un Viktorijas Zefirovas-Taginskas vadībā uzņēmums pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē sasniedzis tādu apgrozījumu – 676 tūkstoši eiro. Ir būtiski uzlabota ārstu darba vide, iegādāts jauns aprīkojums. Mums darbiniekiem ir liels gandarījums par poliklīnikas ēkas rekonstrukciju. Šā gada sešos mēnešos ir apkalpoti 9099 pacienti, kas ir par 3000 pacientu vairāk nekā 2018. gada sešos mēnešos,» teikts darbinieku vēstulē AS «Olainfarm».

Detalizētāks sasniegumu uzskaitījums vēstulē vēl turpinās, tomēr ir skaidrs, ka tas darīts ar vienu nolūku, lai saprastu, kādēļ tiek nomainīta pelnoša un radošā attīstībā esoša uzņēmuma vadība.

Kādreizējo Olaines veselības centru Olaines novada dome pārdeva 2017. gadā un 100% kapitāldaļu uzņēmumā SIA «OlainMed ieguva AS «Olainfarm». Pārdošana notika paredzot, ka veselības centrā trīs gadu laikā tiks ieguldīti 230 tūkstoši eiro, kā arī tas sniegs veselības aprūpes pakalpojumus novada iedzīvotājiem. Līdz šim līgums pildīts un SIA «OlainMed» gada apgrozījums pārsniedzis 676 tūkstošus eiro 2018. gadā.

Ievērojot, ka daudz un dažādie noteikumi par veselības aprūpes centra uzlabošanu, investīcijām, pārbūvi un veselības aprūpes pakalpojuma klāsta uzlabošanu līdz šim pildīti veiksmīgi, tostarp veselības centrā pieņemot darbā jaunus ārstus un palielinot apgrozījumu, uzņēmuma darbinieki pauduši neizpratni par pašreizējās vadības nomaiņu.

Komentāri

Pievienot komentāru