Par VADDA valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēl Māri Rēvaldu 

Veselības aprūpes un darba devēju asociācijas (VADDA) kopsapulcē otrdien atkārtoti par valdes priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais asociācijas vadītājs Māris Rēvalds (Veselības centrs 4), informē asociācija. 

Žanete Hāka, 22.3.2016

Tāpat valdē pārvēlēts Māris Andersons (Medicīnas sabiedrība ARS), Jānis Birks (Latvijas Jūras medicīnas centrs), Iveta Ģīle (Plastikas ķirurģijas klīnika), Jānis Bendiks (Latvijas Plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs), Ivars Tolmanis (Gremošanas slimību centrs GATSRO), Sandra Dimante (E.Gulbja laboratorija), Natālija Točiļenko (Dziedniecība), Gundars Prolis (Zemgales veselības centrs), Una Brūna (Latvijas Amerikas acu centrs). VADDA valde pārvēlēta uz nākamajiem trīs gadiem.

Veselības aprūpes un darba devēju asociācijas (VADDA) valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds: «Viens no nākamo trīs gadu galvenajiem asociācijas uzdevumiem būs aktivizēt sadarbību ar Veselības ministriju nozarei būtisku normatīvo dokumentu, kā arī lēmumu sagatavošanā un ieviešanā. Tostarp līdzdarbosimies obligātās veselības apdrošināšanas sistēmas modeļa izstrādē un ieviešanā, e-veselības projekta iedzīvināšanā, pacientu rindu mazināšanā uz valsts garantētajiem pakalpojumiem, dubulto izmeklējumu īpatsvara samazināšanā un citos veselības nozarei akūtos jautājumos. Atbalstīsim arī ministriju stratēģiskos lēmumos par katastrofāli zemā nozares finansējuma palielināšanu, jo naudas trūkumu veselības aprūpes jomā nav iespējams atrisināt, eksperimentējot ar finansējuma pārdali atsevišķu nozares pārstāvju vidū. Šobrīd finansējuma trūkst absolūti visiem, pārliekot naudu no vienas kabatas otrā, tās daudzums nepalielināsies un pacientu veselība neuzlabosies.»

No šīs sadaļas

 Valsts policija kādā Daugavpils garāžā atradusi alkohola ražotni un atsavinājusi 675 litrus...

Pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un Uzņēmumu reģistrā reģistrēti 215 jauni subjekti,...

Konkursam Gada preču zīme 2015, ko organizē Latvijas Republikas Patentu valde un...

Vairākiem dzīvokļiem Baldonē martā atslēgta ūdens padeve, jo ir uzkrāts parāds par...

Intervijā laikrakstam Dienas Bizness a/s Lido dibinātājs un padomes priekšsēdētājs Gunārs...

OTCF parakstījis līgumu ar tirdzniecības centru Domina Rīgā par otrā 4F veikala...

Coffee Inn kafejnīcu tīkls Baltijā darbojas ar 28 kafejnīcām Lietuvā, 11 Latvijā...

Aristida Briāna ielā bohēma satiekas ar šampaniešu rūpnīcas un alus darītavas darba...

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, piektdien tiekoties ar tūrisma nozares uzņēmējiem un...

Pārvarējis gan personīgās, gan arī uzņēmuma finansiālās grūtības un maksātnespēju, a/s Lido...