Jaunākais izdevums

Latvijas sportists Kristaps Porziņģis un vietējais sporta aizsargekipējuma ražotājs BLINDSAVE kopā izveidojuši jaunu sporta zīmolu - GAMEPATCH, kas nodarbosies ar funkcionālo sporta apģērba ražošanu basketbolam un citiem sporta veidiem.

Uzņēmums izmantos unikālu Latvijā radītu tehnoloģiju, kas līdz šim sevi ir pierādījusi kā inovāciju veiksmes stāsts pasaulē un kuru produkciju labi jau pazīst florbola, basketbola un handbola pasaulē. Jaunā zīmola izveide kopā ar Kristapu Porziņģi dos iespēju attīstīt šīs inovācijas jaunā līmenī un vēl vairāk Latvijas vārdam izskanēt sporta pasaulē, norāda uzņēmums.

"Ikvienam sportistam ir svarīgi uz laukuma justies droši un pārliecinoši. Es ieguldu lielu darbu, stiprinot savu ķermeni, taču papildus drošību dod arī pareizi izvēlēts ekipējums. GAMEPATCH izstrādātais aizsargekipējums spēj pasargāt spēlētājus no neveiksmīgām sadursmēm, kritieniem un traumām, tāpēc šāda veida produkti kļūs arvien nozīmīgāki. Turklāt, spēlējot Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), kur pieaug ātrums un fiziskā spēle, ir daudz spēlētāju, kuri ikdienā jau izmanto šāda veida produktus. Esmu drošs, ka GAMEPATCH ļaus Latvijas vārdam izskanēt sporta ekipējuma pasaulē," komentē Kristaps Porziņģis.

Jaunizveidotais zīmols turpinās attīstīt esošos BLINDSAVE aizsargproduktus basketbolam, handbolam, futbolam un citiem sporta veidiem, savukārt BLINDSAVE turpmāk darbosies tikai kā florbola vārtsargu zīmols. Uzņēmums arī plāno izstrādāt jaunu profesionālu kompresijas apģērbu līniju sportistiem.

"Šī ir lieliska iespēja sasniegt jaunas virsotnes sporta industrijā, kopā apvienojot spēkus ar vienu no labākajiem Eiropas basketbolistiem Kristapu Porziņģi. Uzskatu, ka zīmola GAMEPATCH izveide ir pareizais solis, lai mēs kopā varētu veiksmīgi attīstīt šo sporta virzienu, ieiet pasaules lielākajā sporta tirgū ASV un palīdzēt sportistiem mazināt traumu skaitu, kas ir tehnoloģijas pamatā. Kopā ar apģērba konstruktoriem un sportistiem pie šo tehnoloģiju attīstības esam strādājuši gadiem, kas nodrošina produktu augsto kvalitāti un sekmē augstvērtīgus rezultātus," uzsver Andis Blinds, zīmola GAMEPATCH līdzdibinātājs un BLINDSAVE izveidotājs.

Uzņēmums produktu ražošanā izmanto Latvijā radīto unikālo tehnoloģiju - BAT (Body adjust technology),kas veidota no īpašām elastīgām putām un kam ir ļoti labas trieciena absorbētspējas un ķermeņa pielāgošanās īpašības, nodrošinot augstu komforta līmeni. Izmantojot unikālā aizsargmateriāla īpašības un funkcionalitāti, uzņēmums izstrādājis daudz plānākus un triecien izturīgākus aizsargus, kas piemēroti gan basketbolistiem, gan citiem sporta veidu pārstāvjiem.

GAMEPATCH ir Latvijā veidots sporta zīmols, kura galvenais zīmola vēstnesis ir Kristaps Porziņģis. Uzņēmums izstrādā un ražo inovatīvu funkcionālo apģērbu sportistiem, īpaši specializējoties tieši sporta aizsargekipējuma attīstībā. Uzņēmums ir uzsācis eksportu un tirdzniecību internetā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas spēlētājs Kristaps Porziņģis no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" aizmainīts uz Vašingtonas "Wizards", bet pretējā virzienā ceļos Dāvis Bertāns, ceturtdien vēsta "The Dallas Morning News".

"Mavericks" otro reizi trīs gadu laikā ir veikusi lielu darījumu, tajā iesaistot Porziņģi.

Pēc 2019.gada sezonas Porziņģis ar "Mavericks" parakstīja piecu gadu līgumu par maksimālo iespējamo summu 158,3 miljonu ASV dolāru (138,3 miljoni eiro) apmērā. Tas notika tikai dažus mēnešus pēc tam, kad Dalasas vienība viņu ieguva septiņu spēlētāju darījumā ar Ņujorkas "Knicks", laikā, kamēr viņš atveseļojās pēc 2018.gada februārī veiktās krustenisko saišu operācijas.

Kā "The Dallas Morning News" žurnālistam Bredam Taunsendam pavēstījis informācijas avots, Dalasas klubs pretī saņems arī "Wizards" aizsarga Spenseru Dinvidiju.

Tāpat ESPN ziņo, ka darījumā tiks iekļauts "Wizards" uzbrucējs Bertāns.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Noslēgusies tradicionālā žurnāla Sporta Avīze 50 ekspertu aptauja, kurā jau 26. reizi tika noskaidrots gada labākais Latvijas sportā.

2021. gadā pirmās trīs vietas aizņēma Tokijas olimpisko spēļu veiksminieki, pārliecinošu uzvaru gūstot mūsu 3x3 basketbola zelta puišiem.

Sporta Avīzes aptaujā vienoti tiek balsots par vīriem, dāmām, individuālajām komandām, sporta spēļu komandām un nacionālajām izlasēm, bet starp 50 ekspertiem atrodami sporta politikas veidotāji, valsts augstākās amatpersonas, federāciju vadītāji, bijušās sporta zvaigznes, treneri, žurnālisti, Sporta Avīzes lasītāji, un šogad pirmoreiz savu viedokli izteica arī atbalstītāja Optibet darbinieki.

Eksperti bija gandrīz vienbalsīgi, mūsu olimpiskajiem čempioniem pirmo vietu atvēlot 47 no 50 anketām.

Komentāri

Pievienot komentāru