Nekustamais īpašums

Citadele piešķir 2,5 miljonus Dreiliņu loģistikas centra iegādes refinansēšanai

Db.lv, 28.03.2024

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Banka Citadele noslēgusi vienošanos ar “Capitalica Green Logistics Fund” piederošo SIA “Dreilini hub” par saistību refinansēšanu 2,5 miljonu eiro apmērā.

Darījums ļaus uzņēmumam noslēgt loģistikas centra iegādi Dreiliņos, Ulbrokas ielā.

“Capitalica Green Logistics Fund” ir Lietuvas “SBA Group” investīciju pārvaldnieka “Capitalica Asset Management” fonds, kas iegulda ilgtspējīgos komercīpašumos Baltijas valstīs, fokusējoties uz loģistikas un noliktavu segmentu. SIA “Dreilini hub” ir fonda uzņēmums, kas izveidots, lai noslēgtu īpašuma iegādi Ulbrokas ielā.

Ēkas kopējā nomājamā platība ir 5 647 m2, un tās galvenais īrnieks ir viens no vadošajiem DIY jeb “Dari pats” produktu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas valstīs SIA “LIC Gotus”. Loģistikas centrā pieejamas trīs veidu telpas – noliktavas, biroji un klientu apkalpošanas zāles.

"Mēs redzam arvien augošu nepieciešamību lielo pilsētu robežās vienuviet apvienot noliktavu, biroju un tirdzniecības telpas. Iespēja piedāvāt šādu risinājumu sniedz konkurences priekšrocības gan nomniekiem, gan arī mums kā investoriem," saka Mindaugas Liaudanskas, “Capitalica Asset Management" vadītājs.

Viņš arī papildina, ka "Capitalica Asset Management" ir apņēmies paplašināt savu klātbūtni Latvijā, norādot, ka šobrīd fonda portfelī ir ne tikai loģistikas īpašumi, bet arī biroju komplekss “Verde”. Vienlaikus tiek analizētas arī citas attīstības iespējas Latvijas tirgū.

“Esam gandarīti, ka “Capitalica Green Logistics Fund” izvēlējušies mūs par savu ilgtermiņa finanšu partneri iecerēto plānu īstenošanai. Lai arī pērn investīciju apmērs komercīpašumos samazinājās, mēs turpinām būt aktīvi un atbalstām klientus šajā sektorā,” saka Mārtiņš Bočkāns, bankas Citadele Lielo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs.

“Capitalica Green Logistics Fund” īpašumā šobrīd ir pieci loģistikas centri Baltijas valstīs, no kuriem trīs atrodas Tallinā, bet divi – Rīgā.

Komentāri

Pievienot komentāru