Vasaras sākumā Rīgas pieczvaigžņu viesnīcā Hotel Bergs tiks atvērts jauns restorānu grupas Resto-Rātors restorāns Trends.
Restorāna ēdienkarti veidojis Resto-Rātors dibinātājs un vadītājs Viktors Ravdive kopā ar grupas šefpavāriem. Ēdienkarte apvieno pasaules tendences un nacionālo virtuvi – mūsdienu fusion-cuisine receptes, Āzijas virtuvi ar šefpavāru receptēm, latviešu virtuvi, kas pasniegta fusion stilā, un International Rīga restorāna labākās receptes. Ar laiku restorānā parādīsies arī hot pot galds, kur būs iespējas baudīt speciāli radītu ēdienkarti.
Līdz ar jauna restorāna atvēršanu Resto-Rātors pieņēmis lēmumu slēgt restorānu International Rīga. Trends ēdienkartē tiks iekļauti International Rīga visu laiku labākie ēdieni, kuru receptūra nav mainījusies no 2012. gada. Trends strādās International Rīga pavāru komanda, kas darbojas restorānā no atvēršanas brīža.
Viktors Ravdive skaidro, ka International Rīga restorāns alkst pēc pārmaiņām, ir nepieciešamas citas, plašākas telpas, jauna ēdienkarte un ērtāka atrašanās vieta, tomēr ir lietas, kuras viņš vēlas saglabāt, tāpēc Trends kļūs par jauno International Rīga veidolu».
Viesnīca Hotel Bergs un Resto-Rātors sadarbību uzsāka šā gada sākumā. Sadarbība paredz jauna restorāna atvēršanu, Resto-Rātors dibinātāja dalību viesnīcas Hotel Bergs privātās lauku rezidences, Rūmenes muižas, rīkotājos ikgadējos pasākumos, kā arī banketu galdu klāšanu viesnīcas Hotel Bergs un Rūmenes muižas pasākumos. Restorāns „Trends» viesiem tiks atvērts maija beigās. Rīta stundās, no 7:30 līdz 11:00, restorāns piedāvās viesnīcas viesiem un apmeklētājiem baudīt brokastu izvēli. Restorāna darba laiks darba dienās un svētdienās būs no 12:00 līdz 22:00, savukārt piektdienās un sestdienās līdz 23:00.









