Jaunākais izdevums

Turpinot atbalstu Latvijas nekustamā īpašuma attīstības projektu realizācijai, atbilstoši “Rietumu Bankas” stratēģiskajiem biznesa mērķiem, banka piešķīrusi 8 miljonu eiro finansējumu jauna nekustamā īpašuma projekta – “Deglava Gleznotāju rezidences” – attīstībai Rīgas mikrorajonā – Pļavniekos.

“Deglava Gleznotāju rezidences” ir sešu daudzstāvu ēku komplekss, kas sadalīts 3 būvniecības kārtās, no kurām divas ēkas ir jau pabeigtas un tuvākajā laikā tiks uzsākts vēl divu ēku būvniecības process Projekta otrajā kārtā paredzēti 142 dzīvokļi, ar kopējo platību 8 250 m2.

Katrai no ēkām atbilstoši kompleksa nosaukumam – “Deglava Gleznotāju rezidences”, dots kāda ievērojama mākslinieka vārds: Degā, Renuārs, Dalī, Monē, van Gogs un Rembrants.

“Nekustamā īpašuma projektu attīstītībai, it sevišķi galvaspilsētas mikrorajonos, ir būtiska nozīme, domājot par jaunu, modernu un energoefektīvu dzīvokļu pieprasījumu Rīgas nekustamā īpašuma tirgū, turklāt ne tikai pilsētas centrā, bet arī mikrorajonos,” norāda “Rietumu Bankas” Kredītu pārvaldes vadītājs Artūrs Jukšs.

“Laikā, kad ne tikai nekustamo īpašumu un būvniecības nozarēs, bet arī daudzās citās jomās nākas sastapties ar dažādiem izaicinājumiem, būtiski, lai līdzās ir profesionāļu komanda un atbalsts, kas arī ir viens no garantiem veiksmīgai sadarbībai un iespējai turpināt nekustamā īpašuma projektu attīstību. Esam pārliecināti, ka projekts tiks veiksmīgi realizēts un drīzumā būs gatavs jaunajiem iedzīvotājiem,” atzīmē projekta attīstītāja “Electra Group” pārstāvis Kristaps Lukašinskis.

Projekta būvnieks ir daudznozaru uzņēmums “Monum”, savukārt ēku kompleksa vizuālo risinājumu realizējis arhitektu birojs “Tectum”.

Kopējais 2022. gadā “Rietumu Bankas” izsniegto un parakstīto kredītu apjoms darījumiem, kas saistīti ar nekustamā īpašuma attīstību, sasniedz 54 miljonus eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Projekta Deglava Gleznotāju rezidence attīstītāji nodevuši pirmās divas 10 stāvu mājas ekspluatācijā ar 152 jauniem dzīvokļiem.

Zīmīgi, ka visi piedāvātie dzīvokļi bija rezervēti jau maijā. Projekta 2 ēkās atradīsies gan dzīvokļi, gan komerctelpas.

Mājas būvniecība tika uzsāka 2020. gadā, kopā ir plānotas 6 desmit stāvu ēkas ar vairāk kā 70 dzīvokļiem katrā mājā.

Šobrīd tiek plānots, ka visi pirmās kārtas dzīvokļu īpašnieki līdz gada beigām būs ievākušies jaunajās mājās.

“Neskatoties uz notikumiem pasaulē un Covid-19 situāciju, kas ietekmēja gan darba spēka resursus būvniecības laikā, gan materiālu piegāžu kavēšanos, projekta nodošanu ekspluatācijā esam izpildījuši plānotajos termiņos,” piebilst kopuzņēmuma SIA Unico Deglava Gleznotāju rezidences projekta vadītājs Kristaps Lukašinskis.

Komentāri

Pievienot komentāru