Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pamatojoties uz saņemtiem iesniegumiem par nekvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) sācis skaistumkopšanas jomas komersanta SIA MP Latvija īstenotās prakses vērtēšanu, aģentūrai LETA norāda PTAC pārstāve Ilze Žunde.

Viņa stāsta, ka PTAC ir saņēmis 12 iesniegumus ar sūdzībām par komersanta īstenoto praksi. Gandrīz visu sūdzību saturs ir līdzīgs. Vairakkārt cilvēki minējuši apšaubāmās pārliecināšanas metodes, pieļaujot, ka tiek īstenota negodīga komercprakse.

No 12 gadījumiem četros gadījumos komersants ir apmierinājis patērētāja prasību un pieņēmis atpakaļ iepriekš patērētāja iegādāto produktu, sešos gadījumos sniegts skaidrojums, viena sūdzība atsaukta, un viena sūdzība pārsūtīta citai institūcijai.

Aģentūru LETA par šī salona darbību informēja arī kāds portāla LETA lasītājs, vēršot uzmanību uz salona 24 Karat darbību, kas atrodas Tērbatas ielā 30, piektajā stāvā, Rīgā.

«Vēlos vērst jūsu uzmanību uz skaistumkopšanas salona 24 Karat agresīvajām darbībām, kuru rezultātā ārkārtīgi lielam psiholoģiskajam spiedienam un pazemojumiem tiek pakļautas sievietes, kuras tiek uzaicinātas uz bezmaksas konsultāciju šajā salonā ar mērķi piespiest iegādāties apšaubāmas kvalitātes produktus un pakalpojumus 2400 eiro vai 3600 eiro vērtībā, uzņemoties kredītsaistības,» stāsta LETA lasītājs.

«Ņemot vērā saņemtās sūdzības, PTAC ir sācis komersanta īstenotās prakses vērtēšanu. Lietas izskatīšana ir procesā, tādēļ sīkāku informāciju pašreiz nevaram sniegt,» atzīmē Žunde.

PTAC arī atklāj, ka šobrīd centra redzes lokā nav nonākuši citi līdzīgu praksi īstenojoši skaistumkopšanas saloni.

Kā liecina Firmas.lv informācija, SIA MP Latvija 2013.gadā apgrozīja 355 323 eiro, bet cietusi zaudējumus 22 585 eiro apmērā. Uzņēmums MP Latvija dibināts 2013.gada 14.augustā, tā pamatkapitāls ir 2846 eiro. MP Latvija pilnībā pieder SIA Liad Baltija.

Bet Liad Baltija īpašnieki ir trīs Izraēlas valstspiederīgie - Noams Adi Tzvia (17%), Noams Oveds (16%) un Mejs Tals Harels (33%), kā arī viens Latvijas valstspiederīgais - Jūlijs Rezņikovs (34%), kurš ir arī MP Latvija valdes loceklis.

Komentāri

Pievienot komentāru