Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lai gan daudzi pierakstus un atzīmes kalendārā veic telefonā, Puuka piedāvā papīra plānotāju atšķirīgā izpildījumā, nekā ierasts

«Man šķita, ka veidot to, kas jau ir, nav jēgas – jāpiedāvā kas atšķirīgs. Es šo plānotāju veidoju tādu, kādu pati vienmēr esmu gribējusi nopirkt, bet neesmu atradusi. Galvenā atšķirība no citiem ir tā izmērs. Standartā plānotāji ir A5 izmērā, bet es izvēlējos platāku formātu, jo man šķiet, ka lietišķiem cilvēkiem vajag vairāk vietas, kur pierakstīt. Protams, var izmantot vienkāršu kladīti, tāpat daudz informācijas pierakstām telefonā. Tomēr man šķiet, ka papīra plānotājs ir kaut kas ekskluzīvs,» spriež Dace Dosberga, Puuka plānotāja (SIA Suertes) radītāja.

«Katra mēneša sākumā ir balta lapa, kur var rakstīt, ko vēlas, piemēram, mēneša plānu vai kādi rēķini jāapmaksā. Vēl mans pienesums ir svētku dienu apraksti, paskaidrojumi. Vēstures grāmatās notikumi ir plaši un gari aprakstīti, bet es esmu centusies svarīgāko pateikt trijās rindiņās,» stāsta Dace. Par atzīmējamām dienām viņa sagatavojusi īsu informāciju par šo datumu nozīmi. Piemēram, to, ka 8. marts tiek atzīmēts kā Starptautiskā sieviešu diena, jo 1857. gadā Ņujorkas tekstilrūpniecības strādnieces devās protesta gājienā, pieprasot samērīgas darba stundas, darba vidi un atalgojumu, bet 1910. gadā Klāra Cetkina ierosināja svinēt sieviešu solidaritātes dienu.

Visu rakstu Jau plāno nākamo gadu lasiet 22. novembra laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru