Sekojot idejai: Lielākais gandarījums – grāmatas

2018. gada 17. aprīlis plkst. 8:45
Autors: Anda Asere
Dalies ar šo rakstu

SIA Ziedu enerģija apgrozījums no 21 tūkstoša eiro 2010. gadā ir izaudzis līdz 111,76 tūkstošiem pērn

SIA Ziedu enerģija tirgo Baha ziedu esences, bet uzņēmuma īpašnieces Lauras Tidriķes lielākais lepnums ir grāmatas par šo tematu. «Tā es varu ikvienam interesentam nodot informāciju par šo vienkāršo un dabisko pašpalīdzības metodi. Katru gadu izdodu pa grāmatai, pērn bija divas, bet šogad būs pat trīs. Tulkoju Baha ziedu terapijas pamatlicēja ārsta Edvarda Baha rakstītās grāmatas, viņa līdzgaitnieces veidoto biogrāfiju un rakstu arī pati savas. Man prieks, ka 2012. gadā sarakstīju grāmatu, ko lasītāji uzskata par šīs terapijas «Bībeli»,» saka Laura Tidriķe, SIA Ziedu enerģija īpašniece. Viņa ir izdevusi desmit grāmatas latviešu valodā par Baha ziedu terapiju, viena viņas pašas rakstītā grāmata tulkota arī krievu valodā. Tā arī latviešu valodā esot vislabāk pirktā grāmata. Uzņēmuma pastāvēšanas desmit gados ir pārdoti 12 tūkstoši grāmatu par Baha ziediem. «Protams, tās nav Saplēstās mežģīnes, ko triju mēnešu laikā nopirka desmit tūkstoši lasītāju. Šīs grāmatas ir specifiskas. Manu grāmatu tirāža ir 2000 eksemplāru, jo tajās esošā informācija nenoveco, nemainās,» teic Laura. Katra jaunā grāmata konkrētajā gadā tiek pārdota visvairāk, bet arī iepriekš izdotās tiek stabili pirktas.

Nākamā grāmata būs par to, kā ar Baha ziediem palīdzēt dzīvniekiem. Otra nākamā būs par konsultēšanu. «Manuprāt, nav praktiskas grāmatas par konsultēšanu. Ja gribam otram palīdzēt, ir vērtīgi iemācīties, kā to darīt. Nereti gadās, ka tad, ja gribi otram palīdzēt, bet neesi pats sevi sakārtojis, savas vainas ieraugi otrā,» viņa klāsta.

Uzņēmēja atzīst, ka viņas prioritāte nav nopelnīt pēc iespējas vairāk, turklāt šajā biznesā nemaz ļoti daudz nevarot nopelnīt, jo produkti nav dārgi. «Uzņēmums ir iespēja īstenot manas idejas. Es priecājos, ka tas patīk un palīdz ne vien man, bet arī citiem. Mans personīgais lepnums ir tas, ka uzņēmumā bez manis ir vēl divas darbinieces. Esmu priecīga, ka laikus varu samaksāt konkurētspējīgas algas, visus nodokļus, strādāt godīgi un dzīvot ar tīru sirdsapziņu. Reizēm pircēji saka, ka viņiem nevajag čeku, bet es uz to «neparakstos» – gribu naktīs gulēt mierīgi un skatīties cilvēkiem acīs,» saka Laura.

Visu rakstu Lielākais gandarījums – grāmatas lasiet 17. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.


LASI ARĪ:

Rīgā populāra klīnika sākusi piedāvāt dziednieces un gaišreģes pakalpojumus

Dalies ar šo rakstu