Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmumam Malevss SIA, kurš nodarbojas ar siera ražošanu un ēdināšanas pakalpojumiem, banka Luminor piešķīrusi 590 000 eiro aizdevumu siera ražotnes būvniecībai Ogres novada Tīnūžu pagastā netālu no Ikšķiles.

Uzņēmums ražo un tirgo zīmola SierŠtelle sieru.

Malevss SIA sabiedriskās ēdināšanas jomā darbojas jau vairāk nekā 25 gadus, un šobrīd uzņēmumam ir kafejnīca–konditoreja un restorāns - Siera Studija Ogrē. 2009. gadā uzņēmums uzsāka ar dažu svaigo sieru ražošanu un tirdzniecību, apjomi bija nelieli un lokāli. Šobrīd svaigā SierŠtelle siera ražošana sastāda vairāk nekā 60% no kopējā uzņēmuma apgrozījuma.

“Pateicoties bankas un LAD atbalstam, mums ir iespēja spert nākamo soli - uzsākt jaunas siera ražotnes būvniecību pie Ikšķiles. Jaunajā SierŠtelle ražotnē turpināsim ražot SierŠtelle svaigo sieru un plānojam izstrādāt jaunus sieru veidus. Primārais mērķis ir palielināt ražošanas telpas, paralēli uzlabojot efektivitāti un produktivitāti. Plašākas telpas un jaunas iekārtas atvieglos darbinieku ikdienu un dos iespēju uzlabot ražošanas, iepakošanas, komplektēšanas un uzglabāšanas procesus. Jaunajā ražotnē attīstīsim SierŠtelle sierus un siera saldumu produktus. Azotē jau ir vairāki šādi produkti, un, lai tos varētu baudīt visā Latvijā un ārzemēs, esam ieplānojuši radošo produktu telpu meistariem, kuri ieguldīs idejas un enerģiju šo produktu tapšanā. Mēs redzam virzienus SierŠtelle sieru piedāvājuma paplašināšanai,” uzsver Māris Legzdiņš, Malevss vadītājs.

"Malevss ir ilgstošs bankas klients, un jau iepriekš uzņēmumam bija piešķirts finansējums jaunākās paaudzes siera ražošanas iekārtu iegādei un jauna konditorejas ceha izveidei. Sabiedriskās ēdināšanas jomā konkurence ir ļoti sīva, tādēļ esam gandarīti par uzņēmuma profesionālo darbību, pārliecinoši attīstot savus produktus un pakalpojumus, paplašinot ražošanas telpas un turpinot uzņēmuma izaugsmi,” saka Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

Šobrīd SIA Malevss ražo ap 30 dažādus svaigā siera veidus, tās ražotnē dienā pārstrādā no 1000 – 2500 litrus piena un saražo vidēji 14 tonnas siera mēnesī. Uzņēmums sniedz ēdināšanas pakalpojumus klientiem uz vietas, izbraukumos, kā arī piegādā ēdienus uzņēmumiem.

Attīstot savus pakalpojumus, uzņēmums 2008.gadā uzsāka būvniecību papildu ražošanas telpām Ogrē, Brīvības ielā. Ražošanas telpas tika aprīkotas ar iekārtām un nodotas ekspluatācijā 2010.gada pavasarī. Tur tika iekārtots esošais siera ražošanas cehs.

Uzņēmums dibināts 1994. gadā ar pārtikas vairumtirdzniecību un veikalu, kad tajā darbu sāka 6 darbinieki, šobrīd SIA Malevss kolektīvā ir 36 strādājošie. 1998. gadā uzņēmums atvēra kafejnīcu “Policijas akadēmija ‘98”, kas veiksmīgi darbojas joprojām. 2009. gadā ar ES struktūrfondu un Luminor atbalstu uzņēmums paplašināja ražošanas telpas un iegādājās jaunas ražošanas iekārtas. 2009. gadā tapa jauns zīmols „SierŠtelle” un firmas veikals Ogrē.

2020.gadā "Malevss" strādāja ar 1,284 miljonu eiro apgrozījumu un 77 862 eiro peļņu.

Komentāri

Pievienot komentāru