Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Gana piesātinātajā moduļu māju segmentā startējis arī pašmāju uzņēmums My Cabin, kas jau 2019. gadā uzsāka ražot moduļu kabīnes brīvdienu atpūtai gan vasarā, gan ziemā.

Ieguldot 150 000 eiro prototipa izstrādē, uzņēmums gada laikā izstrādājis dizainu. Ievērojot iedzīvotāju paradumu maiņu, ēkas top no ilgtspējīgiem materiāliem.

Uzņēmuma vadītājs Ģirts Draugs norāda, ka neskatoties uz to, ka moduļu māju piedāvājums ir plašs, ne visiem pakalpojumu sniedzējiem izdodas nodrošināt pamatbūtību - lētu un funkcionālu brīvdienu māju, kur baudīt Latvijas dabu.

“Modeļu mājas pirms vairāk nekā desmit gadiem sāka parādīties “kā sēnes pēc lietus”, taču skatoties uz pircēju paradumiem šodien, var secināt, ka tie ir būtiski mainījušies. Cilvēkiem arvien vairāk interesē materiālu izcelsme un ēkas ilgtspēja. Vienlaikus, svarīgi ir nodrošināt, lai kabīņu izmaksas būtiski nepalielinās un ir viegli pieejamas pircējiem,” norāda Ģ. Draugs.

Uzņēmums jau šobrīd veic papildu investīciju piesaisti, kas ļautu palielināt ražošanas jaudas. Šobrīd My Cabin nodrošina 4 - 6 ēku izstrādi mēneša laikā, taču jaudu plānots palielināt uz 10 - 12 ēkām mēnesī, termiņu samazinot līdz 1,5 mēnesim.

Pašlaik uzņēmumā tiek ražotas kabīnes 9 - 27 m² izmērā, bet uzņēmuma plānos ir piedāvāt arī plašākas kabīnes, kuru izmērs būs 60 un 110 m², lai būtu alternatīva dzīvokļa iegādei.

Komentāri

Pievienot komentāru