Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" padomes priekšsēdētāju kļuvis būvkompānijas "RBSSKALS" vadītājs Māris Saukāns, liecina "Firmas.lv" informācija.

Saukāns kā "Tirdzniecības nama "Kurši"" padomes priekšsēdētājs reģistrēts 16.aprīlī.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, uzņēmums bez padomes priekšsēdētāja dzīvojis vairāk nekā trīs mēnešus - iepriekšējais padomes priekšsēdētājs Agris Grīnbergs šī amata pienākumus pildīja līdz 5.janvārim.

Aģentūrai LETA neizdevās saņemt "Tirdzniecības nama "Kurši"" komentāru par padomes priekšsēdētāja nomaiņas iemesliem.

Jau vēstīts, ka "Tirdzniecības nams "Kurši"" reģistrēta 2000.gada maijā, un tās pamatkapitāls ir 712 800 eiro. "Tirdzniecības nams "Kurši"" pilnībā pieder uzņēmumam SIA "Augstceltne", kura lielākais īpašnieks ir Juris Kursītis, kuram pieder 98% kompānijas kapitāldaļu. Vēl 2% pieder Arnim Zīvertam. Kursītis ir arī vienīgais patiesais labuma guvējs "Tirdzniecības namā "Kurši"".

2019.gadā "Tirdzniecības nams "Kurši"" strādāja ar 89,676 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 0,3% un bija 2,007 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. 2020.gada finanšu rādītāji vēl nav publiskoti.

Pagājušā gada 27.janvārī tika sākts "RBSSKALS" likvidācijas process, bet tas tika pabeigts tā paša gada 22.maijā, pieņemot lēmumu par darbības atjaunošanu.

Komentāri

Pievienot komentāru