Tehnoloģijas

Transact Pro iegulda pusotru miljonu eiro jaunas maksājumu vārtejas izstrādē

Dienas Bizness, 27.02.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Uzņēmums Transact Pro pagājušā gada nogalē pabeidza jaunas maksājumu vārtejas izstrādi un gadu uzsāk piedāvājot tirgū jauno risinājumu Transact Pro Payment Gateway.

Maksājumu vārteja ir programmu komplekss, kas ļauj automatizēt maksājumu pieņemšanas procesu internetā. Transact Pro tehniskais risinājums ļauj tiešsaistes uzņēmumu īpašniekiem pieņemt bankas karšu maksājumus pašu vietnēs un nodrošina klientu datu pārbaudi reāllaika režīmā.

Saskaņā ar Transact Pro biznesa attīstības nodaļas vadītāja Jurija Bordulana teikto, risinājums dod iespēju attīstīt uzņēmuma darbību bez teritoriāliem ierobežojumiem: «Transact Pro piesaka sevi maksājumu programmnodrošinātāju globālajā tirgū, kas paplašinās pakalpojumu klāstu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju segmentam. Šis produkts ir radies balstoties uz praktisku pielietojumu, pieredzi, aktīvu lietošanu un mūsu kompetenci. Četrpadsmit gadu laikā uzkrātā pieredze deva iespēju apsvērt visus svarīgākos aspektus kvalitatīva pakalpojuma izveidei, un mēs vēlamies dalīties ar šo pieredzi ar citiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem».

Transact Pro Payment Gateway risinājums izpilda maksājumu karšu datu apstrādi. Piemēram, ar to var veikt automātiskus vai grupu maksājumus, veikt maksājumus ar vienu klikšķi, kā arī veidot un nosūtīt dažāda veida rēķinus vairākās valūtās.

Jaunais Transact Pro Payment Gateway spēj apstrādāt lielāka apjoma datu plūsmu un atbilst jaunākajai PCI DSS versijai (3.2.). Transact Pro Payment Gateway nodrošina iespēju konfigurēt piekļuves ierobežojumus dažādiem klienta uzņēmuma darbiniekiem saskaņā ar tā uzņēmējdarbības modeli, kā arī ļauj jums instalēt daļu no maksājumu vārteju sistēmām klienta serveros un piedāvā viegli saprotamus iestatījumus mazajiem uzņēmējiem un sarežģītus uzņēmējdarbības noteikumus lieliem uzņēmumiem.

Jurijs Bordulans piebilst, ka jaunā maksājumu vārtejas versija ir veidota lielāka apjoma datu plūsmai: «Tā tika radīta ar mērķi piesaistīt jaunus klientus visā pasaulē un apstrādāt liela apjoma transakciju plūsmu. Jaunais produkts ir vēl tehniskāks un ir piemērots bankām un maksājumu iestādēm, kas var uzstādīt mūsu izstrādāto produktu kā White Label (»uzliekot« risinājumam savu zīmolu) un lietot to pēc SaaS (Software as a Service) sadarbības modeļa, piedāvājot saviem klientiem izcilu tehnisku risinājumu ar augstu funkcionalitātes kvalitāti.»