Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nekustamo īpašumu attīstītājs "AFI Europe Latvia" atzīmējis kārtējos spāru svētkus - pabeigts tehnoloģiski sarežģītākais Trebū HOME ceturtās kārtas būvniecības posms. Trīs sešstāvu dzīvojamās ēkas sasniedza savus augstākos punktus.

Ceturtās kārtas būvdarbus veic “RERE Grupa” uzņēmums SIA “RERE Meistari”.

Šajā etapā tiks uzbūvētas trīs dzīvojamās ēkas, kas veidos atsevišķu pakavveida kvartālu ar iekšpagalmu. Jaunajās energoefektīvajās mājās būs pieejami 153 pilnas apdares dzīvokļi ar kopējo izbūvēto platību 11455 kvadrātmetri. Ēkas ir plānots nodot ekspluatācijā 2023. gada otrajā pusē.

“Aizejošais gads ir kļuvis par nopietnu izaicinājumu periodu mums visiem. Grūtā situācija pasaulē noteikti ir ietekmējusi arī būvniecības nozari, tāpēc priecājamies par to, ka mums ir izdevies pabeigt sarežģītāko jaunās kārtās būvniecības posmu,” saka Ilona Striga, “AFI Europe Latvia” vadītāja.

“Spāru vainags ir apliecinājums labām savstarpējām attiecībām un konstruktīvai sadarbībai arī sarežģītos apstākļos,“ piebilst SIA “RERE Design&Build” valdes loceklis, tehniskais direktors Jevgeņijs Ņesterovičs.

Iepriekš tika ziņots, ka Trebū HOME kompleksa ceturtās kārtas būvniecības izmaksas pārsniegs 14 miljonus eiro.

Projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem “ARHIS ARHITEKTI” un “MARK arhitekti”. Būvprojekta Ceļu darbu izstrādātāji ir AS “Ceļu projekts” un Labiekārtojuma daļas darbus izstrādājis SIA "Labie koki projekti", būvkonstrukciju un inženiersistēmu izstrādi veicis SIA “Būve un Forma”, bet elektroapgādes un vājstrāvas sistēmas – SIA “Daina EL”.

Trebū HOME projekta būvuzraugs ir SIA “Forma 2”.

Trebū HOME ir mūsdienīgs daudzdzīvokļu māju komplekss Rīgā, Pļavnieku dzīvojamā masīvā. Projekta attīstītājs - pieredzējis, starptautiski atzīts nekustamo īpašumu uzņēmums “AFI Europe”.

Šobrīd ir nodotas ekspluatācijā un pilnībā izpārdotas 6 daudzdzīvokļu ēkas. Kopumā desmit gadu laikā Trebū HOME projektā tiks uzbūvētas līdz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, kopumā investējot 150 miljonus eiro.

Projekts paredz arī vairāk nekā 10 hektāru plašas apzaļumotas teritorijas attīstību.

Komentāri

Pievienot komentāru