Mazumtirdzniecība

VIRŠI-A atklāj lielāko degvielas uzpildes staciju tīklā

Lelde Petrāne, 22.12.2015

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pašmāju degvielas tirgotājs AS VIRŠI-A oficiāli atklājis lielāko degvielas uzpildes staciju (DUS) tīklā. Jaunā stacija atvērta Salaspilī, Zviedru ielā 1 A, un tā radījusi 9 jaunas darba vietas Salaspils iedzīvotājiem.

Kā savā atklāšanas uzrunā uzsvēra AS VIRŠI-A valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš – šis ir viens no svarīgākajiem notikumiem uzņēmuma attīstībā un būtiski iezīmē turpmāko uzņēmuma darbības stratēģiju.

«Jaunās franšīzes stacijas atvēršana ir svarīgs notikums uzņēmuma attīstībā, jo tā ir līdz šim lielākā un skaistākā stacija VIRŠI-A tīklā, un atspoguļo uzņēmuma veiksmīgi īstenoto sadarbību ar daudznozaru attīstītāju. Līdz šim mēs esam īstenojuši vairākas partnerattiecības mūsu tīkla stacijās, tāpēc ticam, ka šāds sadarbības modelis būs veiksmīgs arī turpmāk. Šis projekts arī simbolizē mūsu uzņēmuma nākotnes standartu, kas paredz plašas kafejnīcas izveidi mūsu stacijās.»

Savukārt Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars atklāšanas pasākumā uzsvēra, ka līdz ar jaunās stacijas atvēršanu tiek likti pamati jaunai un labiekārtotai Salaspils pilsētas daļai. R. Čudars arī norādīja, ka jaunās stacijas izveidē ir veiktas būtiskas investīcijas Salaspils koplietošanas ceļos, kas kalpos ne tikai jaunās stacijas klientiem, bet arī salaspiliešiem un citiem Latvijas iedzīvotājiem.

Jaunatvērtā stacija izveidota, īstenojot partnerattiecības ar vairākiem uzņēmumiem, un tā ir līdz šim lielākā degvielas uzpildes stacija, kas atvērta VIRŠI-A staciju tīklā. DUS Salaspils ir arī pirmā VIRŠI-A stacija, kas atvērta šajā pilsētā.

DUS Salaspils ir 56. stacija VIRŠI-A DUS tīklā. Tā ir pilna servisa uzpildes stacija, kas strādā 24 stundas diennaktī.