Benzīna cenas liek meklēt alternatīvu

Auto
2012. gada 22. februāris 16:09

Benzīna cenai svārstoties ap lata robežu, pēdējo divu nedēļu laikā interese par autogāzes iekārtu uzstādīšanu dubultojusies.

SIA Autonams stāsta, ka iepriekš vidēji nedēļā tika sagatavoti 80 piedāvājumi nedēļā, taču kopš 7.februāra tiek sagatavoti 160 piedāvājumi nedēļā, aģentūrai Leta sacīja Autonams valdes loceklis Edvīns Panders, norādot, ka klientiem tiek gatavoti individuālie piedāvājumi atkarībā no automašīnas specifikācijas.

Intereses pieaugums tiek saistīts ar dārgajām degvielas cenām, 95.markas benzīna cenai pietuvojoties viena lata robežai. Tikmēr gāzes cena tikai nedaudz pārsniedz 40 santīmus.
Aizvien biežāk interesi par autogāzi izrādot arī uzņēmumi.

«Protams, tas ir veids, kā ietaupīt. Ja uzņēmums izvēlējies turpināt izmantot esošo autoparku, nevis to atjaunot, autogāzes uzstādīšana ir loģisks ekonomijas risinājums,» pārliecināts ir Panders.
Autonams mērķis līdz gada beigām ir sasniegt 30% no tirgus jeb 300 aprīkotus auto mēnesī.

Autogāzes iekārtas, atkarībā no ražotāja un kvalitātes, maksā sākot no 350 latiem līdz pat 1200 latiem

2011.gada janvārī Latvijā ar autogāzes iekārtām kompānija aprīkoja 150 automašīnas mēnesī, savukārt aprīlī un maijā ar autogāzes iekārtām aprīkoto auto skaits pieauga līdz 300 automašīnām mēnesī. Tiek prognozēts, ka līdz gada beigām uzņēmums aprīkos jau 1000 automašīnas mēnesī.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra