Piektdien atklāts jaunais Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) Klientu apkalpošanas centrs Rīgā, informē Finanšu ministrija.

Jaunajā Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas periodā CFLA būs vienīgā ES fondus administrējošā iestāde, kurā ikviens fondu finansējuma saņēmējs varēs gan saņemt informāciju un konsultēties par pieejamo finansējumu, gan pieteikt projektus.
«Ieguvēji no sistēmas vienkāršošanas ir visi – gan finansējuma saņēmēji, gan fondu vadībā iesaistītās institūcijas. Domāju, ka ikviens ES fondu projektu īstenotājs jaunajā periodā novērtēs, ka visa nepieciešamā informācija par pieejamo fondu finansējumu, konsultācijas par projektu iesniegšanu un arī iespēja pieteikt projektus ir pieejama vienā iestādē,» norāda finanšu ministrs Jānis Reirs.

Pielāgojoties mūsdienu informācijas laikmetam, visus pakalpojumus CFLA piedāvās ne vien klientu apkalpošanas centros, bet arī e-vidē. Jaunā E-kohēzijas sistēma nodrošinās ātru informācijas apmaiņu starp projektu iesniedzējiem un aģentūras speciālistiem. Uzrunājot klātesošos, ministrs uzsvēra, ka E-kohēzijas sistēma viennozīmīgi veicinās arī informācijas pieejamību un speciālistu sasniedzamību Latvijas reģionu iedzīvotājiem.

Jaunais CFLA Klientu apkalpošanas centrs atrodas Rīgā, Meistaru ielā 10. CFLA klientu apkalpošanas centri atrodas arī Rīgā, Kuldīgā, Cēsīs un Rēzeknē.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra