Dienas Bizness

 • 25 sestdiena,
  februāris

  Alma, Annemarija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8450

  USD: 1.0609

Ražošana

FlightStats nominē airBaltic punktuālākās Eiropas reģionālās aviokompānijas titulam

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic nominēta kā punktuālākā aviokompānija Eiropā starp reģionālajām aviokompānijām. Šim titulam airBaltic nominējuši FlightStats analītiķi.

FlightStats apkopo un analizē punktualitātes rādītājus par teju 150 tūkstošiem reisu, ko ik dienas pasaulē veic tūkstošiem aviokompāniju.

2011. gadā airBaltic 15 minūšu punktualitātes rādītājs bija 88,6% no visiem lidojumiem, kas savieno Rīgu ar galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs. Tādējādi deviņas no desmit lidmašīnām izlido laikā. Salīdzinot ar 2010. gadu, airBaltic punktualitātes rādītājs ir uzlabojies par 5,2 procentpunktiem.

2009. gadā airBaltic kļuva par pirmo aviokompāniju Eiropā, kas ieviesa laicīgas ielidošanas apdrošināšanu, kas piedāvā papildu ieguvumus gadījumos, ja lidmašīna ir aizkavējusies.

FlightStats punktuālākās reģionālās aviokompānijas statusam Eiropā nominējusi arī Regional Compagnie Aerienne, NAYSA, CSA Czech Airlines un KLM Cityhopper B.V.

Par punktuālākajām lielākajām Eiropas aviokompānijām nominētas Finnair Oyj, Scandinavian Airlines System, Ryanair, KLM Royal Dutch Airlines un LOT - Polish Airlines, savukārt kā punktuālākās lielākās strptautiskās aviokompānijas nominētas Japan Airlines International, All Nippon Airways, KLM Royal Dutch Airlines, Gulf Air Company un Scandinavian Airlines. Punktuālākās lidsabidrības tituli tiks piešķirti arī Āzijas un Ziemeļamerikas lielajām un reģionālajām aviokompānijām.

Komentāri

Reklāma