Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Leiši NATO kravas neatņem  3

Militārā kontingenta apgāde Afganistānā caur Latviju turpināsies; lietuviešu paziņojumi pārspīlēti.

ASV militārpersonu apgādei ar pārtiku un citām precēm arī turpmāk tiks izmantots Ziemeļu distribūcijas tīkls (ZDT) caur Latviju, sarunā ar DB norāda Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvji. Šāds apstiprinājums gūts, tiekoties gan ar ASV Aizsardzības departamenta, gan ASV Aizsardzības loģistikas aģentūras (DLA), gan Transcom pārstāvjiem, saka Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš.

Viņš nenoliedz, ka SM pārstāvju vizīte šā gada septembra beigās, kaut arī bijusi plānota, bijusi kā atbildes reakcija uz bažām saistībā ar iepriekš Lietuvā izskanējušajām ziņām, ka NATO sauszemes kravas caur Latviju vairs netiks transportētas.

Iepriekš izskanēja, ka viena no Lietuvas lielākajām loģistikas pakalpojumu kompānijām – VPA Logistics Vašingtonā parakstījusi sadarbības līgumu ar NATO pilnvaroto pārstāvi GaTe Logistics par pārtikas un citu kravu pārvadāšanu uz Afganistānu un no turienes caur Klaipēdu.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas Bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  2

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma