Dienas Bizness

 • 24 piektdiena,
  februāris

  Diāna, Dina, Dins

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8463

  USD: 1.0573

Ražošana

Foto: LETA

Līdz ar bāzes atvēršanu Wizz Air Rīgā meklē jaunus darbiniekus  1

Ungāru zemo cenu aviokompānija Wizz Air, kas paziņojusi par plāniem Rīgas lidostā atvērt jaunu bāzi,  meklē jaunus salona apkalpes darbiniekus.

Kopumā Wizz Air piedāvā 20 vakances. Potenciālajiem darbiniekiem Wizz Air sola pilnas slodzes beztermiņa līgumu, kā arī iespējas «viena divu gadu laikā kļūt par vecākajiem speciālistiem un instruktoriem». Tālākā šiem Wizz Air darbiniekiem tiks piedāvāta iespēja arī pārcelties darbā uz citu Wizz Air bāzi kādā no Eiropas valstīm. Ungāru lidsabiedrības pārstāvji norādījuši, ka iepriekšēja pieredze darbā aviācijā nav nepieciešama.

Db.lv jau vēstīja, ka Wizz Air lidostā Rīga atklās jaunu bāzi un piedāvās jaunus maršrutus. Šobrīd aviokompānijai Rīgā ir tikai viena lidmašīna, taču Wizz Air pārstāvji cer, ka gaisa flote lidostā Rīga sastāvēs no vairākām lidmašīnām. Piemērs ir Viļņa, kur kompānija sāka darbību ar vienu lidmašīnu, bet tagad tajā ir trīs. Ar šiem lidaparātiem tiek pārvadāti aptuveni miljons pasažieru, un kompānija cer arī šādu attīstību sasniegt Rīgas tirgū.

Reklāma