AC Milan negaidīti nolemj pārtraukt līgumu ar adidas

2017. gada 25. oktobris plkst. 18:10
Autors: LETA--AFP
Sadaļa: Sports
Dalies ar šo rakstu

Itālijas futbola klubs «AC Milan» negaidīti nolēmis pēc šīs sezonas pārtraukt līgumu ar Vācijas sporta apģērbu, apavu un aprīkojuma ražotāju «adidas».

Abas puses 2013.gadā noslēdza jaunu desmit gadu līgumu par kopējo summu vairāk nekā 200 miljoni eiro, tomēr tagad «AC Milan» vadība nolēmusi pēc šīs sezonas līgumu izbeigt priekšlaicīgi.

«AC Milan» un «adidas» kā sadarbības partneri nepārtraukti bijuši jau kopš 1998.gada, turklāt abas puses sastrādājās arī pirms tam.

Tiek ziņots, ka par jauno Milānas vienības kluba partneri kļūs cits vācu zīmols «Puma», ar ko tikšot noslēgts izdevīgāks līgums.

Iepriekšējo četru sezonu laikā titulētā «AC Milan» komanda A sērijā nav spējusi izcīnīt augstāku vietu par sesto, bet iepriekšējā vasarā tā jaunu futbolistu iegādei iztērēja aptuveni 230 miljonus eiro. Pavasarī klubs oficiāli nonāca Ķīnas investoru rokās.

Tiesa, izmaiņas spēlētāju un kluba sastāvā nav ļāvušas «AC Milan» cīnīties par augstām vietām. A sērijā tā šosezon deviņās spēlēs guvusi 13 punktus un kopvērtējumā atrodas tikai 11.vietā.

«AC Milan» vietējā čempionātā uzvarējusi 18 reizes, kā arī septiņas reizes kronēta par labāko klubu Eiropā.

Dalies ar šo rakstu