Citas ziņas

Aizdomās par degvielas zagšanu benzīntankos aiztur 53 kriminālprocesos figurējušu vīrieti

LETA, 27.11.2018

Foto: Zane Bitere/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Valsts policija aizdomās par degvielas zagšanu uzpildes stacijās aizturējusi 53 kriminālprocesos figurējušu vīrieti, informēja Valsts policijā.

Oktobrī Teikas iecirknī tika saņemta informācija par diviem gadījumiem, kad persona Rīgas degvielas uzpildes stacijās savā automašīnā uzpildījusi degvielu un aizbraukusi prom nesamaksājot. Policija noskaidroja, ka noziegumā izmantotajam transportlīdzeklim bijušas uzstādītas zagtas valsts numura zīmes.

Izmeklēšanas laikā iegūstot videonovērošanas kameru ierakstus, tika noskaidrota aizdomās turētā persona, līdz 26.novembrī likumsargi šo personu aizturēja.

Aizturētais dzimis 1986.gadā un iepriekš daudzas reizes sodīts. Policijas datubāzē atrodama informācija par 53 kriminālprocesiem, kas pret vīrieti tikuši sākti, un lielākā daļa ir par šādiem pašiem noziegumiem. Šogad septembrī vīrietis bija iznācis no ieslodzījuma vietas un ātri vien atgriezies uz noziedzīgā ceļa.

Policisti patlaban turpina izmeklēšanu kriminālprocesos, kas sākti saistībā ar numura zīmju un degvielas zagšanu Teikas iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Turklāt policistu rīcībā esošā informācija liecina, ka šis vīrietis varētu būt saistīts arī ar citiem līdzīgiem noziegumiem Rīgas reģionā.

Vīrietis automašīnu numurzīmes zadzis nakts laikā. Pēc tam tās piestiprinājis pie savas automašīnas, kā arī pie izīrētiem spēkratiem un izmantojis tālāku noziegumu īstenošanā.

Policijā sākti kriminālprocesi par zādzību nelielā apmērā un transportlīdzekļa numura zīmes nolaupīšanu.