Nekustamais īpašums

Akropolis Group pārdevusi tai piederošo uzņēmumu DG31

LETA, 22.12.2017

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lietuvas «Akropolis Group» pārdevusi tai piederošo uzņēmumu SIA «DG31», kas nodarbojas ar astoņus hektārus lielas teritorijas attīstīšanu Rīgā, Daugavgrīvas ielā, aģentūru LETA informēja «Akropolis Group».

Uzņēmumu «DG31», kopā ar tam piederošo zemesgabalu astoņu hektāru platībā Rīgā, Daugavgrīvas ielā, no «Akropolis Group» iegādājusies Lietuvas nekustamo īpašumu kompānija «M.M.M. Projektai».

«M.M.M. Projektai» ir Lietuvā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar ilgtspējīgu nekustamo īpašumu attīstīšanu Centrālajā un Austrumeiropā. «M.M.M. Projektai» šobrīd attīsta būves vairāk nekā 82 500 kvadrātmetru platībā saskaņā ar «BREEAM New Construction» tehniskajiem standartiem, tādejādi garantējot augstu ilgtspējības principu nodrošināšanu.

«M.M.M. Projektai» uzņēmuma aktīvu vērtība sasniedz 166 miljonus eiro. Uzņēmums šobrīd veic biroja ēku kvartāla attīstīšanu Viļņā, Saltoniškių ielā 7 un nesen kā tika pabeigts dzīvojamās ēkas projekts «Antakalnio Parkas», Viļņā.

«Jaunajā projektā, ko attīstīsim Rīgā, Daugavgrīvas ielā, piemērosim jaunākos būvju ilgtspējības principus. Šeit plānojam attīstīt modernu un daudzfunkcionālu komerciālo un dzīvojamo ēku kvartālu,» sacīja «M.M.M. Projektai» vadītāja Natalija Monkevičienė.

Pakāpeniski kvartāla attīstībā ir plānots ieguldīt vairāk nekā 150 miljonus eiro, tomēr projekta attīstīšanu nav plānots sākt ātrāk par 2019.gadu.

Iepriekš šajā teritorijā Daugavgrīvas ielā bija plānota tirdzniecības un izklaides centra «Akropole» būvniecība, taču «Akropolis Group» izlēma tirdzniecības centru būvēt Ķengaragā.

«Akropolis Group» ir uzņēmumu grupa, kas pārvalda nekustamā īpašuma attīstītāju un tirdzniecības centru nomas un apsaimniekošanas uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Bulgārijā. Patlaban «Akropolis Group» pārvaldībā ir «Akropoles» iepirkšanās un izklaides centri Viļņā, Klaipēdā un Šauļos. Uzņēmums ir būvējis un attīstījis arī tirdzniecības centru «Akropolis» Kauņā, kuru 2008.gadā iegādājās Vācijas fonds.

Uzņēmumam pieder arī SIA «Delano», kas pārvalda «CanCan Pizza» restorānu ķēdi, «Delano» pašapkalpošanās restorānus, «Caif Café» kafejnīcas un «Apollo» boulinga centru ķēdi.

Komentāri

Pievienot komentāru