Anglijas Premjerlīgas spēļu pārraidīšanas tiesības iegūst MTG

2013. gada 19. augusts plkst. 14:30
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Modern Times Group (MTG) pagarina tiesības pārraidīt Anglijas Futbola Premjerlīgas spēles.

Saskaņā ar vienošanos, spēles tiks pārraidītas Latvijā, Igaunijā un Lietuvā no 2013./2014. gada sezonas  sākuma līdz 2015./2016. gada sezonas beigām.

Pirmā spēļu diena sākās 17. augustā ar Liverpool – Stoke City, Arsenal – Aston Villa un Swansea City – Mančestras United dueļiem. Svētdien VSB translēja Crystal Palace – Tottenham Hotspur un Chelsea – Hull City spēles.

MTG ir tiesības pārraidīt visas trīsdesmit astoņas Anglijas Futbola Premjerlīgas kārtas, informē uzņēmuma pārstāvji. Aptuveni simts spēles, ar komentāriem valsts valodā, tiks pārraidītas Viasat maksas sporta kanālā Viasat Sport Baltic (VSB). Saskaņā ar vienošanos, MTG ir piekļuve arī papildu raidījumiem, ieskaitot labākos spēļu mirkļus, spēlētāju aprakstus un spēļu analīzi. MTG Baltijā pārraida Anglijas Premjerlīgas spēles kopš 2010./2011. gada sezonas sākuma.

MTG Baltijas valstīs ir tiesības pārraidīt UEFA Čempionu Līgas, UEFA Eiropas līgas, Anglijas FA kausa, Vācijas kausa, DfB Pokal un Vācijas vīriešu izlases mājas spēles. MTG ir ieguvuši tiesības Baltijā pārraidīt arī 2014. gada Ziemas Olimpiskās spēles un 2016. gada Vasaras Olimpiskās spēles. MTG ir tiesības pārraidīt arī FIBA Eurobasket, FIBA Pasaules kausa izcīņu, Turkish Airlines Eirolīgas spēles, Formula 1 sacīkstes, IIHF Pasaules čempionātu hokejā, Kontinentālās Hokeja Līgas spēles, ATP tenisa turnīru un vietējos sporta notikumus.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām