Jaunākais izdevums

Ar tirdzniecības uzņēmumu SIA Jysk Linnen 'n Furniture saistītās SIA Do It valdē iecelts jauns valdes priekšsēdētājs – šo amatu līdzšinējās valdes vadītājas Kristīnes Vilemsones vietā kopš 4. septembra ieņem Beļģijas valstspiederīgais Luks Henris Maria Lauers (Luc Henri Maria Lauwers), liecina informācija Lursoft.

Jau vēstīts, ka K. Vilemsone augusta otrajā pusē pameta Jysk valdes priekšsēdētājas amatu. Kā liecina informācija Lursoft, valdes vadītājas amats tika pamests arī SIA Do It, kas savu darbību uzsācis kā Jysk Linnen 'n Furniture importētājs un piegādātājs Baltijas loģistikas pakalpojumu sniedzējs, bet patlaban no loģistikas centra Berģi tiek apkalpoti aptuveni 40 veikali Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Rumānijā un Bulgārijā.

Tādējādi SIA Do It valdē patlaban darbojas Gints Apšs, Edīte Skrastiņa, kas arī līdz šim bija kompānijas valdes sastāvā, kā arī jaunieceltais valdes priekšsēdētājs L. H. M. Lauers. Pēdējie divi vienlaikus darbojas arī valdes locekļa amatā uzņēmumā Jysk.

Jau rakstīts, ka, saskaņā ar uzņēmuma pārstāvju pausto, K. Vilemsone darba gaitas Jysk beigusi privātu iemeslu dēļ un darbu uzņēmumā vairs neturpinās. Valdes priekšsēdētājas amatā viņa strādāja kopš 2009. gada, bet darbu uzņēmumā uzsāka 2007. gadā. Patlaban vēl nav informācijas, kas urpmāk ieņems valdes priekšsēdētāja amatu kompānijā Jysk.

SIA Do It 2010. gadā apgrozīja 31,38 milj. Ls un nopelnīja 30 tūkst. Ls. Vērtējot pēc apgrozīto līdzekļu apjoma, Do It ir 110. lielākais Latvijas uzņēmums, liecina žurnāla TOP 500 dati.

SIA Do It pamatkapitāls ir lielāks nekā 4,9 milj. Ls. Kompānija veic sauszemes un jūras kravu pārvadājumus, sniedz noliktavas pakalpojumus, piedāvā muitas brokeru servisu un veic preču iepirkumus un piegādes, liecina informācija kompānijas mājas lapā. Uzņēmuma loģistikas centrs atrodas Berģos, Rīgas-Siguldas šosejas sākumposmā. Uzņēmums sāka darbību 2005. gadā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Biznesa portāls Db.lv interesējās, vai mazumtirdzniecības tīklā «Jysk» tiek tirgotas arī Latvijā ražotas preces. No sniegtajām atbildēm izriet, ka «Jysk» tirgo arī Latvijas ražojumus, tomēr veiklu tīkls konkrētus ražotājus un preces neatklāj.

Mazumtirdzniecības tīklā šobrīd nopērkamas Latvijā ražotās mēbeles un higiēnas preces.

«Latvijas ražotāji nevar piedāvāt tik lielu sortimentu, kā mums gribētos, taču, ja kāds piedāvājums būs, tad «Jysk» to piedāvās ne tikai Baltijas tīklam, bet visai pasaulei. Jebkurš var kļūt par «Jysk» piegādātāju, jo piedāvājumu klāsta pārskate notiek divas reizes gadā,» komentē Kestutis Isakas, «Jysk» galvenais mārketinga speciālists Baltijas valstīs un Baltkrievijā.

Latvijas ražotājs varētu piedāvāt «Jysk» savas preces, taču tām jāatbilst «Jysk» prasībām – jābūt atbilstošai kvalitātei, cenai, apjomam un ļoti svarīgi ir iekļauties termiņos – tās ir 4 skandināvu stila prasības, kuras ņem vērā «Jysk» vadība.

Komentāri

Pievienot komentāru
Mazumtirdzniecība

Jysk maina stratēģiju Baltijas valstīs un Baltkrievijā

Laura Mazbērziņa, 28.03.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Dāņu mazumtirgotājs «Jysk» nolēmis mainīt stratēģiju Baltijas valstīs, kā arī Baltkrievijā.

«Pētījumi Lietuvā, Latvijā un Igaunijā liecina, ka iedzīvotāji Baltijas valstīs mūs uztver kā nelielu ikdienas preču tirgotāju mājai un sadzīvei. Vienlaikus mūsu komanda pēdējo trīs gadu laikā ir daudz strādājusi, lai palielinātu piedāvājumu mēbelēm un matračiem, kā arī precēm guļamistabai un vannas istabai. Turklāt Baltijas valstīs mainās patērētāju prasības. Iepriekš lielākā daļa pircēju lielu uzmanību pievērsa cenai, mazāku uzmanību pievēršot kvalitātei. Tagad arvien vairāk cilvēku izvēlas kvalitāti. Mūsu veikalu jaunā stratēģija - piedāvāt labu kvalitāti par vislabāko cenu. Turklāt mūsu veikalu tīkls ir nolēmis kļūt par dāņu dzīvesveida hygge vēstnieku. Galu galā nevienam nav noslēpums, ka dāņi ir vieni no laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē, jo zina, kā radīt mājīgumu un komfortu savā dzīves telpā. Šo vēsti centīsimies nodot arī mūsu pircējiem, lai laimes indekss Baltijas valstīs paaugstinātos, un tā ir mūsu uzņēmuma misija,» skaidro «Jysk» vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā, SIA «Do It» direktore Dace Zundure.

Komentāri

Pievienot komentāru
Mazumtirdzniecība

Jysk investē 165 tūkstošus eiro Liepājas veikala attīstībā

Lelde Petrāne, 07.07.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājas un interjera preču ražotājs Jysk šogad investējis 165 tūkstošus eiro Liepājas veikala attīstībā. Veikals tiek pārveidots atbilstoši jaunajam Jysk interjera un dizaina konceptam.

Tas ir piektais Jysk veikals Latvijā, kurā tiek ieviests jaunais kompānijas veikalu interjera koncepts.

Jysk jaunais veikala izkārtojums veidots atbilstoši veikals veikalā principam un virzīts uz to, lai cilvēkam būtu ērtāk orientēties preču klāstā un savstarpēji saistītās preces atrastos blakus, tas palīdzot pircējam vieglāk izdarīt izvēli.

Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure norāda: «Pēc līdzšinējās pieredzes varam secināt, ka liepājnieki salīdzinājumā ar rīdziniekiem ikdienā biežāk iegādājas dažādas saimniecībā nepieciešamas preces un preces dārzam. Savukārt Rīgā vairāk ir iecienītas preces mājas iekārtošanai, dekorēšanai un mantu uzglabāšanai.»

Komentāri

Pievienot komentāru
Mazumtirdzniecība

Jysk atvēris 2000. veikalu

Gunta Kursiša, 29.10.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk atvēris savu 2000. tirdzniecības vietu – veikals atvērts Norvēģijā, savukārt Baltijas valstīs turpinās esošo Jysk veikalu rekonstrukcija, informē uzņēmuma pārstāvji.

Sevišķi strauju izaugsmi Jysk ir piedzīvojis pēdējo septiņu gadu gadu laikā– 2005. gadā Jysk tīklā ietilpa tūkstoš veikalu, un šobrīd veikalu skaits ir dubultots.

Uzņēmums cer atkal dubultot veikalu skaitu nākamo desmit līdz 15 gadu laikā, pauž uzņēmuma pārstāvji.

Šobrīd katru nedēļu Jysk atver divus līdz trīs jaunus veikalus.

Pašlaik Jysk darbojas 34 valstīs, un kompānijā kopumā strādā 17 tūkst. cilvēku.

Jysk dibināts Dānijā 1979. gadā. Šobrīd Jysk ir starptautisks uzņēmums. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā jau ir desmit veikali – astoņi Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Jysk, investējot 1,2 miljonus eiro, atklāj veikalu Minskā; Baltkrievijā atvērs vismaz 25 veikalus

Žanete Hāka, 17.11.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijā bāzētais SIA Do It, kam Baltijas valstīs pieder mājas un interjera preču tirdzniecības tīkls Jysk, uzsācis paplašināšanos Baltkrievijā. Investējot 1,2 miljonus eiro, 17. novembrī Minskā ir atklāts pirmais Jysk tīkla veikals Baltkrievijā. Paralēli attīstībai Baltijas valstīs, tuvāko desmit gadu perspektīvā Baltkrievijā ir plānots atvērt vismaz 25 jaunus Jysk veikalus.

Dace Zundure, Jysk vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā: «Sākotnēji daudziem tā šķita traka ideja un neiespējama misija – gada laikā uzsākt darbību Baltkrievijā. Tā tomēr ir pavisam cita valsts ar savu tirgus specifiku un citādākiem pircēju ieradumiem. Veikalu tīkla paplašināšana Baltkrievijas virzienā pilnībā bija Jysk Baltijas valstu uzņēmuma vadības iniciatīva, un mums to izdevās paveikt pat ātrāk, nekā paši sākotnēji bijām plānojuši. Pirmās sarunas iesākās aprīlī, un jau tagad novembrī atklāsim pirmo Jysk veikalu Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Līdz gada beigām plānojam atvērt vēl vienu Jysk veikalu.»

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājas preču tirdzniecības kompānija SIA Jysk Linnen'n Furniture (Jysk) tuvāko divu gadu periodā biznesa attīstībā plāno investēt aptuveni 0,5 miljonus eiro, stāsta Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure.

Kopumā 2013. gadā uzņēmums Latvijā investējis apmēram 150 tūkst. eiro, tajā skaitā lielākās investīcijas veidoja ieguldījumi jaunā veikala atvēršanā tirdzniecības centrā Spice Home, kā arī uzņēmuma sagatavošana pārejai uz darbu ar eiro valūtu, kas izmaksāja ap 40 tūkst. eiro.

Uzņēmuma vadība pērn novērojusi stabilu apgrozījuma pieaugumu gan Latvijā - par 7%, gan arī Baltijā kopumā - par 15%. Labi rezultāti gūti gan vasaras sezonā, gan arī Ziemassvētkos, kad svētku preču apgrozījums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu palielinājās pat par 15%.

Plānots, ka Jysk Latvijā 2013. gada finanšu gadā, kas noslēgsies martā, sasniegs 20,7 miljonu eiro lielu apgrozījumu.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājsaimniecības preču mazumtirgotāja SIA Jysk Linnen'n Furniture (Jysk) biznesa attīstībai Baltijas valstīs investēs 2,8 miljonus eiro, stāsta Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure.

Kā liecina Firmas.lv informācija, komercķīlu 2,8 miljonu eiro vērtībā Jysk reģistrējusi šī gada 1.jūnijā.

Zundure norāda, ka Jysk turpinās investēt esošo veikalu rekonstrukcijā, labiekārtošanā kā arī jaunu veikalu atvēršanā.

«Šogad jau esam rekonstruējuši divus Jysk veikalus un tuvākajā laikā plānojam labiekārtot vēl vairākus, tajā skaitā rekonstruēt arī Jysk veikalu Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Tālākā perspektīvā domāsim arī par jaunu veikalu atvēršanu Baltijas valstīs,» stāsta Zundure.

Kā ziņots, SIA Jysk Linnen'n Furniture 2013.gadā apgrozījusi 21 miljonu eiro, liecina Firmas.lv informācija.

Komentāri

Pievienot komentāru
Mazumtirdzniecība

Papildināts ar foto - Jysk iegulda 110 tūkstošus eiro jauna veikala izveidē

Lelde Petrāne, 01.11.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk atklāj jaunu veikalu mājas preču tirdzniecības centrā Spice Home. Vairāk nekā 1,6 tūkstošus kvadrātmetru lielā veikala izveidē kopumā ieguldīti 110 tūkstoši eiro, un tas ir veidots atbilstoši jaunajam Jysk veikalu interjera un dizaina konceptam.

Saskaņā ar tirgotāja ieceri tas iepirkšanos padara ērtāku.

Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundere norāda: «Jaunais veikals ir trešais lielākais Jysk veikals Latvijā un ceturtais, kurā tiek ieviests jaunais kompānijas veikalu dizaina koncepts. Vienlaikus ar jauno dizainu veikals iegūst arī jaunu atrašanās vietu – pārceļas uz jaunām telpām no t/c Spice uz mājas preču tirdzniecības centru Spice Home.

Jaunais interjera koncepts jau ir ieviests Jysk veikalos t/c Damme, JYSK A. Saharova ielā un t/c Mols. Līdzšinējās investīcijas sevi ir attaisnojušas, tāpēc pakāpenisku veikalu pārveidošanu atbilstoši jaunajam kompānijas dizaina konceptam veiksim arī pārējos Jysk veikalos – turpmāko divu gadu periodā veikalu attīstībā esam plānojuši investēt vēl 0,5 miljonus eiro.»

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājsaimniecības preču mazumtirgotāja SIA Jysk Linnen'n Furniture (Jysk) biznesa attīstībā Baltijas valstīs investēs 4,2 miljonus eiro, stāsta Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure.

Kā liecina Firmas.lv informācija, komercķīlu 4,2 miljonu eiro vērtībā Jysk reģistrējusi pagājušā gada 23.decembrī.

Zundure norāda, ka šis finansējums šogad tiks izmantots biznesa attīstībai, tostarp šī gada pirmajā pusē tiks atklāts jauns veikals Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Tāpat šogad iecerēts turpināt veikalu rekonstrukciju Latvijā un pārējās Baltijas valstīs.

Arvien nozīmīgāks virziens, kurā uzņēmums novēro pastāvīgu apgrozījuma pieaugumu, ir e-komercija. «Šajā biznesa segmentā arī nākamgad plānojam turpināt investēt,» atklāj Zundure.

Lietuvā patlaban ir desmit Jysk veikali, Latvijā deviņi, bet Igaunijā - astoņi Jysk veikali.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Investējot 150 000 eiro, mājas un interjera preču ražotājs Jysk šogad rekonstruējis veikalu Rīgā, Slokas ielas 115. Turpinot veikalu rekonstrukciju visā Baltijā, arī šis veikals pārveidots atbilstoši jaunajam Jysk interjera un dizaina konceptam, informē uzņēmumā.

«Mēs turpinām pārbūvēt Jysk veikalus visās trijās Baltijas valstīs atbilstoši jaunā iekārtojuma konceptam, un Slokas ielas veikals ir kārtējais solis šajā virzienā. Paralēli veikalu rekonstrukcijai Jysk arī turpina izvērtēt jaunu veikalu izveides iespējas Baltijas valstīs, tostarp nākamais nozīmīgais šā gada notikums būs vēl viena veikala atklāšana Lietuvas galvaspilsētā Viļņā jau šā gada pirmajā pusē, kas arī būs iekārtots atbilstoši jaunajam dizaina plānojumam,» stāsta Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure.

Slokas ielas Jysk veikala kopējā platība ir 1550 kvadrātmetri, un tas tika atklāts 2003. gadā. Jaunais veikalu dizaina un interjera koncepts līdz šim jau ieviests Jysk veikalā Liepājā, kā arī piecos Jysk veikalos Rīgā – A. Saharova ielā, t/c Mols, t/c Spice Home, t/c Damme.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Dāņu ikdienas dzīves un atpūtas preču mazumtirgotājs Jysk iecerējis dubultot savu veikalu skaitu pasaulē līdz 5000 veikaliem, tuvāko piecu gadu laikā atverot vismaz 700 jaunu veikalu, no tiem 35 - Baltijas valstīs un Baltkrievijā ar 40 miljonu eiro investīcijām dubultojot savu pārstāvniecību arī šajā reģionā, intervijā dāņu biznesa izdevumam Finans atklājis Jysk dibinātājs un īpašnieks Larss Larsens.

Jysk uzņēmuma pārstāve Baltijas un Baltkrievijas tirgū - SIA Do It direktore Dace Zundure papildina, ka tuvāko piecu gadu laikā plānots augt dubultstrauji: no pašlaik kopumā esošajiem 34 Jysk veikaliem Baltijas valstīs un Baltkrievijā to skaitu audzēt līdz 70. Lielāko tiesu šī izaugsme notiks uz Baltkrievijas tirgus iekarošanas rēķina.

Šo plānu īstenošanā Baltijas reģionā un Baltkrievijā Jysk plāno investēt ap 40 miljoniem eiro. Uzņēmuma pārliecību par biznesa attīstības perspektīvu stiprina arī norises ekonomikā. «Pašlaik ir vērojama pozitīva ekonomikas izaugsme. Šogad, piemēram, mūsu valstī novērojām straujāko ekonomikas izaugsmes tempu pēdējo trīs gadu laikā, līdz ar to aug arī iedzīvotāju labklājības līmenis un viņiem ir daudz pozitīvāks skats uz savu nākotni. Tas pozitīvi ietekmē ne tikai ikdienā nepieciešamo preču tirdzniecību, iedzīvotāji vēlas arī uzlabot savus dzīves apstākļus un iegulda līdzekļus arī ilgtermiņa lietošanas preču iegādē. Par to liecina jaunākie statistikas dati par mazumtirdzniecības apgrozījumu: 2017. gada jūlijā novērots, ka gada laikā pārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms Latvijā palielinājās par 4,6 %, bet nepārtikas preču mazumtirdzniecība pieauga par 3,3 %. Ja vēl arī mūsu valsts iedzīvotājiem ar zemākiem ienākumiem tiks 4atvieglots nodokļu slogs, arī mūsu biznesā būs paredzamas pozitīvas tendences,» saka D. Zundure.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Jysk iebrauc zaudējumos

Žanete Hāka, 05.07.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tirdzniecības zīmes Jysk franšīzes kompānijas SIA Jysk Linnen'n Furniture neto apgrozījums pagājušajā gadā sasniedzis 13,76 miljonus latu, kas ir par 3,17% lielāks nekā gadu iepriekš, liecina Lursoft dati.

Neskatoties uz stabilo apgrozījumu, uzņēmums pērn strādājis ar 213,5 tūkstošu latu zaudējumiem. 2011.gadā mazumtirgotājs strādājis ar 341,63 tūkstošu latu lielu peļņu.

Kā skaidroja Jysk Linnen’n’Furniture vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure, uzņēmums Jysk Latviju vērtē kā perspektīvu tirgu, tāpēc šobrīd tiek strādāts pie uzņēmuma papildu investīciju plāna 0,5 miljonu eiro apjomā biznesa attīstībai tuvāko divu gadu periodā. Izvērtējot pagājušā gada rezultātus, uzņēmuma vadība uzskata Latviju par labvēlīgu biznesa tālākai attīstībai, neraugoties uz to, ka iepriekšējo gadu uzņēmums beidza ar zaudējumiem.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Jysk lūko pēc jauna valdes priekšsēdētāja

Gunta Kursiša, 29.08.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tirdzniecības uzņēmums SIA Jysk Linnen'n Furniture lūko pēc jauna valdes priekšsēdētāja, un patlaban uzņēmuma valde darbojas divu locekļu sastāvā.

Jau vēstīts, ka līdzšinējā SIA Jysk Linnen'n Furniture valdes priekšsēdētāja Kristīne Vilemsone aizvadītājā nedēļā pametusi uzņēmuma valdes priekšsēdētājas amatu. «K. Vilemsone darba gaitas Jysk valdes priekšsēdētājas amatā ir nolēmusi beigt privātu iemeslu dēļ un darbu uzņēmumā viņa neturpinās,» Db.lv stāstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultants Jānis Baševičs.

Jysk tagad meklē jaunu piemērotu kandidātu valdes priekšsēdētāja amatam. Šobrīd valde turpina darbu divu cilvēku sastāvā – valdē darbojas Apvienoto Arābu Emirātu valstspiederīgais Luks Henrijs Maria Lauers un latviete Edīte Skrastiņa. Pagaidām vēl nav zināms kad un kas stāsies līdzšinējās valdes priekšsēdētājas K. Vilemsones vietā, pauda J. Baševičs.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Jysk pārjauno teju 14 milj. Ls vērtu komercķīlu

Gunta Kursiša, 23.11.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA Jysk Linnen'n Furniture pārjaunojusi vairāk nekā 13,807 milj. Ls vērto komercķīlu, liecina jaunākā informācija Lursoft.

Ķīlas ņēmējs ir a/s Swedbank, kuras pārstāvis ir Lauris Mencis, savukārt Jysk pārstāv uzņēmuma valdes locekle Edīte Skrastiņa un Gints Apšs.

Komercķīlas parādnieks ir SIA The Pier, kas nodarbojas ar mēbeļu, apgaismes ierīču un cita veida mājsaimniecības piederumu mazumtirdzniecību specializētajos veikalos, un SIA Do it – uzglabāšanas un noliktavu saimniecības uzņēmums.

Db.lv neizdevās sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem.

Jau vēstīts, ka šā gada augusta beigās notika izmaiņas Jysk valdē – iepriekšējā valdes locekle Kristīne Vilemsone savu amatu, un viņas vietā stājās Beļģijas pilsonis Luks Henris Marija Lauers (Luc Henri Maria Lauwers), kurš iepriekš pildīja uzņēmuma valdes locekļa amata pienākumus. Tāpat uzņēmuma valdē darbojas Edīte Skrastiņa un Gints Apšs.

Komentāri

Pievienot komentāru
Mazumtirdzniecība

Papildināta galerija - Jysk atklāj savu lielāko veikalu Latvijā un dodas uz Latgali

Lelde Petrāne, 30.03.2017

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ceturtdien, 30. martā, atklās Latvijā līdz šim lielāko savu veikalu, kas atradīsies tirdzniecības centrā Domina Shopping. Kopējās investīcijas veikala izveidē pārsniedz 0,5 miljonus eiro. Turpinot veikalu tīkla paplašināšanu, šogad Jysk iecerējis atklāt arī savu pirmo veikalu Latgales reģionā.

Līdz ar jaunā veikala atklāšanu tiks radītas 19 jaunas darba vietas. Tā kopējā platība pārsniedz 2000 kvadrātmetru, un veikalā būs iespējams iegādāties vairāk nekā 3000 dažādu mājas un interjera preču.

Dace Zundure, Jysk vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā, stāsta, ka tiks turpināts attīstīt veikalu tīklu visās Baltijas valstīs. Latvijā šogad iecerēta divu jaunu veikalu atvēršana, tajā skaitā arī ārpus Rīgas – Latgales reģionā. «Atklāt veikalu tirdzniecības centrā Domina Shopping nolēmām gan pēc tā attīstības plānu izvērtēšanas, gan arī, patiecoties tā izdevīgajai atrašanās vietai.»

«Paralēli visās trīs Baltijas valstīs turpināsim strādāt pie interneta veikalu attīstības, jo elektroniskās tirdzniecības apjomi ar katru gadu palielinās,» skaidro D. Zundure.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līdzšinējā tirdzniecības uzņēmuma SIA Jysk Linnen'n Furniture valdes priekšsēdētāja Kristīne Vilemsone šo trešdien pametusi uzņēmuma valdes priekšsēdētājas amatu, liecina jaunākā informācija Lursoft.

Tādējādi patlaban Jysk Linnen'n Furniture valdē darbojas Apvienoto Arābu Emirātu valstspiederīgais Luks Henri Maria Lauers (Luc Henri Maia Lauwers), kā arī Latvijas pilsone Edīte Skrastiņa.

Pirms tam – līdz 2010. un 2009. gadam – Jysk Linnen'n Furniture valdē darbojās Ģirts Lakstīgala un Austris Krūmiņš, bet valdes priekšsēdētāja amatā Islandietis Nils Brinjolvs Stora (Niels Brynjolv Stora). K. Vilemsone darbojas kompānijas valdē kopš 2009. gada pavasara.

SIA Jysk Linnen'n Furniture reģistrēta 2001. gadā, un tā juridiskā adrese ir Rīgas-Siguldas šoseja 1E, Berģi, Garkalnes novads.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Veikalu Jysk preču piegādātājs Do It pērn nopelna 3,17 miljonus eiro

LETA, 15.08.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ar Jysk veikalu tīklu saistītā mājsaimniecības preču vairumtirgotāja SIA Do It pērn apgrozīja 51,05 miljonus eiro, liecina Firmas.lv informācija.

Tas ir par 14,4% vairāk nekā 2014.gadā, kad uzņēmums apgrozīja 44,63 miljonus eiro. Uzņēmums nopelnīja 3,17 miljonus eiro, kas ir par 33% mazāk nekā 2014.gadā, kad peļņa bija 4,75 miljoni eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā gadā peļņas rezultāts ir skaidrojams ar bruto peļņas samazinājumu attiecībā pret apgrozījumu, ko ietekmēja iepirkumu cenu sadārdzināšanās. Pērn uzņēmums turpināja darbu pie piegādātāju atlases, lai iespēju robežās varētu ierobežot valūtu risku.

SIA Do It pamatdarbības veids ir preču iepirkumu, pārdošanas stratēģijas izstrāde, produktu atlase un piegāde mājsaimniecības preču veikalu tīklam Jysk Baltijas valstīs.

Komentāri

Pievienot komentāru
Mazumtirdzniecība

Jysk investē 50 tūkstošus eiro interneta veikala attīstībā

Lelde Petrāne, 04.08.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk šogad investējis 50 tūkstošus eiro interneta veikala attīstībā. Izmaiņas skars Jysk interneta veikalus visās trīs Baltijas valstīs, bet tieši Latvijas e-veikals ir pirmais, kurā ir veikti uzlabojumi un ieviesta jaunā tirdzniecības platforma, informē uzņēmumā.

Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure skaidro: «Jysk e-veikala apgrozījums palielinās katru gadu, tostarp šogad salīdzinājumā ar aizvadīto gadu pieaugums pārsniedz 80%. Esam pārgājuši uz pilnīgi jaunu un modernāku interneta veikala tirdzniecības platformu. Tā ir līdzīga pasaules vadošo, piemēram, Amazon.com, e-veikalu tirdzniecības platformām.»

Interneta veikalā veiktie uzlabojumi padarot ērtāku preces atrašanu, apskati un iegādi.

Jysk interneta veikals Latvijā, Lietuvā un Igaunijā sāka darboties 2010. gadā. No visām trim Baltijas valstīm lielākā pircēju aktivitāte līdz šim ir bijusi novērojama Igaunijā. Šobrīd Igaunija veido 50% no visu trīs valstu e-veikalu kopējā apgrozījuma. Savukārt Latvija ierindojas otrajā vietā, un tad seko Lietuva. Pēc pārdoto preču daudzuma visu trīs valstu interneta veikalos vispopulārākās ir dažādas preces no mantu un drēbju uzglabāšanas segmenta.

Komentāri

Pievienot komentāru
Citas ziņas

Pagājušajā nedēļā lielākās ķīlas reģistrējis Jysk un Naftas tranzīta aģents

Gunta Kursiša, 26.11.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Aizvadītajā nedēļā lielāko komercķīlu 13,8 milj. Ls apmērā parādnieki ir ar Jysk Linnen's Furniture saistītie uzņēmumi, kā arī naftas pārstrādes produktu ražošanas uzņēmums SIA Naftas Tranzīta aģents, liecina Uzņēmumu reģistra statistikas dati.

Divu 13,807 milj. Ls apjomīgu komercķīlu parādnieks ir SIA The Pier. Vienas no komercķīlu devējiem ir ar Jysk Linnen'n Furniture saistītais uzņēmums SIA Do It, bet otras – SIA Jysk Linnen'n Furniture. Abu ķīlu ņēmējs ir a/s Swedbank. Kā Db.lv stāstīja Jysk Linnen'n Furniture valdes locekle Edīta Skrastiņa, komercķīlas reģistrētas, palielinot banku prasījuma apjomu, un tām nebūs tiešas saistības ar uzņēmuma darbību.

Tāpat aizvadītajā nedēļā reģistrētas divas 5,819 milj. Ls apjomīgas komercķīlas, kuru ņēmējs ir Nordea Bank Finland Plc. Vienas no šo ķīlu devējiem ir uzņēmums K Holding Limited, bet otras – SIA Latrealty. Abu komercķīlu parādniece ir SIA Naftas Tranzīta aģents, kas nodarbojas ar naftas pārstrādes produktu ražošanu. Db.lv neizdevās sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājsaimniecības preču mazumtirgotāja SIA Jysk Linnen'n Furniture (Jysk) pērn audzēja apgrozījumu par 5%, sasniedzot 23,66 miljonus eiro, liecina Firmas.lv informācija.

Uzņēmuma apgrozījums 2014.gadā bija 22,57 miljoni eiro. Nedaudz pieauga arī uzņēmuma peļņa - no 781 235 eiro 2014.gadā līdz 785 896 eiro pērn.

Vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā gadā uzņēmums rekonstruēja Rīgā, Slokas ielā, esošo veikalu un slēdza veikalu Rīgā, Kurzemes prospektā.

Arī šogad, līdzīgi kā citus gadus, uzņēmuma galvenais uzdevums ir turpināt palielināt gan apgrozījumu, gan peļņu. Tikmēr pērn gūto peļņu ieteikts atstāt nesadalītu.

Jysk ir starptautisks veikalu tīkls, kas piedāvā preces mājas labiekārtošanai.

SIA Jysk Linnen'n Furniture dibināta 2001.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3 500 264 eiro. Uzņēmums pieder Islandē reģistrētai kompānijai Joska Eignarhaldsfelag ehf av PLC.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līdz 2021. gadam Latvijā tiks divkāršots Jysk veikalu skaits, tie galvenokārt tiks atvērti reģionos; līdzīgi attīstības plāni ir arī Igaunijā, Lietuvā un Baltkrievijā, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Šobrīd Baltijas valstīs ir 31 Jysk zīmola veikals – 10 Latvijā, 11 Lietuvā un 10 Igaunijā. Lielākais apgrozījums 2017. gadā bijis Jysk veikaliem Igaunijā – 30,5 miljoni eiro.

Apgrozījuma pieaugums saistīts ar to, ka uzņēmums vairāk uzmanības ir pievērsis zīmola pamatvērtībām, sācis sevi pozicionēt kā uzņēmums ar skandināvu vērtībām, tradīcijām un kultūru, tādējādi piesaistot jaunus pircējus, atklāj SIA Jysk Linnen’n Furniture valdes locekle Dace Zundure.

D. Zundure atklāj, ka līdz 2021. gadam veikalu skaitu ir plānots dubultot, galvenokārt tie tiks izveidoti Latvijas reģionos. Tur, pēc viņas teiktā, iedzīvotāju pirktspēja neatpaliek no Rīgas. «Veikals Daugavpilī mūs patīkami pārsteidza, tur apgrozījums pārsniedza plānoto. Vidējais pirkums reģionos neatpaliek no caurmēra rādītājiem Rīgā, kas ir 18–19 eiro,» secina D. Zundure.

Komentāri

Pievienot komentāru
Finanses

Lielākā komercķīla – New Europe Real Estate

Žanete Hāka, 17.02.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā nedēļā lielāko komercķīlu reģistrējis uzņēmums New Europe Real Estate Ltd, kā parādnieku norādot SIA Mežaparks SPV, liecina Uzņēmumu reģistra dati.

Komercķīlas maksimālā prasījumu summa ir 33,15 miljoni eiro, un to ņēmusi AS SEB banka.

Otru lielāko komercķīlu devusi SIA Jysk Linnen’n Furniture, Jysk Linnen’n Furniture OU, SIA Do It, kā parādnieku reģistrējot UAB Jysk Baltic un SIA Do It. Komercķīlas maksimālā prasījuma summa ir 24,3 miljoni eiro. Ķīlas ņēmējs ir AS Swedbank.

Komercķīlu 24,22 miljonu eiro vērtībā ņēmusi Finanšu ministrija, bet devis VAS Lauku attīstības fonds.

Tāpat aizvadītajā nedēļā reģistrēta komercķīla 10,8 miljonu eiro apmērā. Ķīlas devējs bijis K Holding Limited, Calvinare Investments Limited un Rotwill Ventures Ltd., SIA Latrealty, SIA Kuula Holdings un Armands Sadauskis. Kā parādnieks reģistrēta SIA Rixjet Riga. Ķīlu ņēmusi Nordea banka.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

JYSK audzējis gan apgrozījumu, gan atgriezies peļņā

Žanete Hāka, 27.06.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tirdzniecības zīmes JYSK franšīzes kompānijas SIA JYSK Linnen’n Furniture apgrozījums pērn sasniedzis 29,91 miljonus eiro, kas ir par 7,37% vairāk nekā 2012.gadā, liecina Lursoft dati.

Savukārt peļņa pēc nodokļiem palielinājusies līdz 1,58 miljonam eiro, salīdzinot ar 2012.gada 432,21 tūkstošu eiro zaudējumiem.

Pērn uzņēmums nodarbinājis 203 darbiniekus.

SIA JYSK Linnen’n Furniture reģistrēta 2001.gadā un pieder Joska Eignarhaldsfelag ehf av PLC no Islandes.

Tirgotājs iekļauts arī laikraksta Dienas Bizness un Lursoft veidotajā Latvijas TOP 500 uzņēmumu sarakstā, ieņemot 362. vietu.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mājas un interjera preču ražotāja Jysk interneta veikalam ir izdevies novērst kiberuzbrukuma mēģinājumu visās trijās Baltijas valstīs.

Hakeri kiberuzbrukumam izmantojuši ievainojamību vienā no pasaules vadošajām e-veikalu platformām Magento, uz kā bāzes veidots arī Jysk interneta veikals. Līdzīgi uzbrukumi vērsti arī pret tūkstošiem citu interneta veikalu visā pasaulē, kuri izmanto Magento platformu, informēja uzņēmumā.

Šobrīd kiberuzbrukuma draudi Jysk interneta veikalam pilnībā esot novērsti, uzsākta izmeklēšana un tiek veikta padziļināta sistēmas pārbaude. Pagaidām nav informācijas, vai kāds no klientiem ir cietis šī incidenta dēļ, tomēr piesardzības nolūkos visi potenciāli skartie veikala lietotāji tiks individuāli apzināti un brīdināti par nepieciešamību nomainīt savu kredītkaršu informāciju.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lielākie mājas preču tirgotāji gatavojas IKEA ienākšanai Latvijas tirgū, tomēr pārāk apdraudēti nejūtas, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

«Tas nav mūsu izdzīvošanas jautājums, Latvijas tirgū ienākot IKEA, un šis fakts mūs nemudina pārskatīt koncepciju, iepirkumus un attiekami pret pircējiem,» atzīst interjera dizaina priekšmetu mazumtirgotāja Alandeko (SIA Alan ltd) valdes priekšsēdētājs Aldis Zvaigzne.

Līdzīgs viedoklis ir arī citiem DB aptaujātajiem mājas preču tirgotājiem, kuri šī skandināvu izcelsmes milža ienākšanu uzskata kā izaicinājumu, nevis beigu sākumu. «Konkurence mājas un interjera preču tirdzniecības sektorā ir salīdzinoši augsta, tā turpina palielināties. Ienāk gan jauni tirgus spēlētāji, gan arī jau esošie kāpina investīciju apjomu un uzlabo sortimentu. Katrs no tirgus dalībniekiem cenšas aktīvi piesaistīt klientus un attīstīt savu piedāvājumu,» teic veikalu tīkla Jysk (SIA Jysk Linnen’n Furniture) vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā Dace Zundure. Viņasprāt, iedzīvotāju ienākumu līmeņa pieaugums, nepieciešamība labiekārtot mājokli, kā arī cilvēku vēlme veikt izmaiņas interjerā, tāpat kā iepriekšējos gadus, būs vieni no galvenajiem tirgus izaugsmes pamata faktoriem.

Komentāri

Pievienot komentāru