Atklāta jaunā Valmiera Glass ražotne ASV

2018. gada 16. aprīlis plkst. 12:00
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Dublinā, Džordžijas štatā ASV aizvadītajā nedēļā svinīgi atklāta AS Valmieras stikla šķiedra meitas kompānijas P-D Valmiera Glass USA Corp. jaunā ražotne, informē uzņēmumā.

«Ražotnes paplašināšana ASV ir uz klientu vērsts biznesa attīstības solis. Valmiera Glass Grupas pārdošanas apjomi Ziemeļamerikā aug katru gadu. Tagad nodrošināsim produktu esamību tuvāk klientam, piegādes termiņi būs daudz īsāki un mums būs iespēja attīstīt ciešākas sadarbības saites ar mūsu lielākajiem klientiem. Paplašināšanās stiprinās Valmiera Glass Grupas pozīcijas pasaules stikla šķiedras tirgū. Paldies Valmiera Glass komandai un sadarbības partneriem par ieguldīto darbu, Džordžijas štatam un Laurensa apgabalam par sniegto atbalstu, lai veiksmīgi īstenotu projektu!» stāsta AS Valmieras stikla šķiedra prezidents un P-D Valmiera Glass USA Corp. izpilddirektors Andre Švionteks (Andre Schwiontek).

Džordžijas gubernators Neitans Dīls un Džordžijas ekonomiskās attīstības komisārs Pats Vilsons atzinīgi novērtēja starptautisko sadarbību, kas nodrošinājusi tik iespaidīga projekta īstenošanu un pateicās investoram Valmiera Glass Grupai par ieguldījuma mērķi izvēloties Džordžijas štatu. Savukārt, Laurensa apgabala komisārs Džefs Deiviss uzsvēra, ka jaunā un vērienīgā ražotne ne tikai nodrošinās darbavietas, apgabala ekonomisko izaugsmi un veicinās cilvēku pirktspēju, bet arī radīs lepnumu reģiona iedzīvotājos.
Ražotnes atklāšanas pasākumā, prezentējot ne tikai uzņēmumu, bet arī Latviju, uzstājās un ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja vokālā grupa Latvian Voices.

Jau vēstīts, ka 2015.gada 26.martā, Dublinā, Džordžijas štatā, ASV svinīgi tika atklāta AS Valmieras stikla šķiedra meitas kompānijas P-D Valmiera Glass USA Corp. pirmā ražotne 7,4 tūkstošu kvadrātmetru ražošanas platībā. Pirmajā posmā tika investēti 20 miljoni dolāru un radītas 150 darba vietas, otrais posms līdz ar paplašināšanos paredz līdz 2022.gadam radīt vēl papildu 425 darbvietas un 90 miljonu ASV dolāru investīcijas.

LASI VĒL:

FOTO: Simboliski sāk Valmiera Glass Grupa ražotnes būvniecību ASV
Valmieras stikla šķiedra ASV ražotnē plāno investēt 80 miljonus eiro
Valmieras stikla šķiedra saņēmusi 50,4 miljonu eiro aizdevumu ASV ražotnes paplašināšanai

Dalies ar šo rakstu