Atzīst Platforma Rekords maksātnespēju

2011. gada 05. janvāris plkst. 11:04
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa pasludinājusi mūzikas ierakstu kompānija Platforma Rekords maksātnespējas procesu, liecina ieraksts Maksātnespējas reģistra mājas lapā.

Kreditori savus prasījumus pret parādnieku var iesniegt maksātnespējas administratoram Svetlania Titovai līdz šā gada 3.februārim.

DB jau rakstīja, ka Platforma Rekords pērn strādājusi ar 360,3 tūkst. Ls lielu apgrozījumu, kas ir par 35% mazāk, salīdzinot ar gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi bija 35,9 tūkst. Ls, kas ir 2,8 reizes vairāk nekā 2008.gadā, liecina Lursoft datubāzē publiskotā informācija.

Uzņēmuma finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījums pērn samazinājās saistībā ar vispārējo ekonomisko situāciju valstī. Platforma Rekords vadība gan bija plānojusi nostiprināt vietu Latvijas tirgū un vēstīja, ka iecerējusi sākt aktīvu Latvijas mūziķu popularizēšanu ārpus robežām, kā arī turpināt pārdošanu digitālā veidā.

Platforma Rekords lielākais īpašnieks ir Rimants Liepiņš, kuram pieder 51% uzņēmuma kapitāldaļu. Aigara Graubas un Normunda Kalniņa firmai Platforma Filma pieder 39% Platforma Rekords kapitāldaļu, Danam Bērtulim – 10%.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām