Britu uzņēmēji vasarā būs Rīgā

2011. gada 02. februāris plkst. 18:42
Autors: Ieva Mārtiņa
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Latvijas - Lielbritānijas Tirdzniecības palāta šogad vasarā plāno noorganizēt pirmo konferenci un britu uzņēmēju delegācijas vizīti Rīgā.

Lai runātu par potenciālo sadarbību šī pasākuma organizēšanā Latvijas - Lielbritānijas Tirdzniecības palātas valde plāno apmeklēt arī Rīgas domi.

Rīgas dome informē, ka piektdien, 4.februārī Rīgas domes Prezidija zālē Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs V.Baraņniks un vairāku citu Rīgas domes institūciju pārstāvji tiksies ar Latvijas - Lielbritānijas Tirdzniecības palātas (LBCC) Apvienotajā Karalistē valdi – A.Vīgneri, M.L.Skadmani un D.Gaili, kas no 31.janvāra līdz 4.februārim atrodas savā pirmajā darba vizītē Latvijā.

Tikšanās laikā Rīgas domē Latvijas-Lielbritānijas Tirdzniecības palāta sniegs īsu prezentāciju par savu līdzšinējo darbību. Varētu tik pārrunātas arī informatīvā atbalsta iespējas, veidojot LBCC interneta mājas lapu. LBCC pārstāvjiem tiks parādīta prezentācija par Rīgas pilsētas attīstību.

LBCC ir pirmā divu valstu (Apvienotā Karaliste un Latvija) pārstāvošā Tirdzniecības palāta no Baltijas valstīm Apvienotajā Karalistē un tikai trešā Latvijas ārvalstu tirdzniecības palāta ārvalstīs. LBCC ir neatkarīga tirdzniecības interešu organizācija, kuras dibināšanas mērķis ir uzņēmēju, pašnodarbināto personu, nevalstisko organizāciju un nozares speciālistu uzņēmējdarbības interešu pārstāvēšana Apvienotajā Karalistē un starptautiski, kā arī Lielbritānijā rezidējošo uzņēmēju, NVO, nozaru speciālistu un citu biznesu pārstāvniecību iniciatīvu attīstīšana Latvijā. LBCC pilda starpnieka lomu starp Latvijas privātajiem uzņēmējiem un uzņēmumiem un Apvienotās Karalistes uzņēmējiem, piedāvājot juridisko palīdzību un konsultācijas, investīciju izpēti, finansējuma piesaistes un mārketinga pasākumus, kā arī seminārus un konferences tās biedriem un interesentiem.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām