CEMEX turpmāk spēšot nodrošināt eksportu uz Somiju visa gada garumā

2012. gada 22. novembris plkst. 13:16
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

SIA CEMEX sadarbībā ar Joesuun Laivus Oy Somijā atvēris jaunu termināli. Pateicoties tā kapacitātei, uzņēmums varēs nodrošinās materiālu piegādi saviem klientiem Somijā visa gada garumā.

Tagad Somijas terminālī būs iespējams uzglabāt 8500 tonnu cementa (iepriekš maksimālais apjoms bija 3500 tonnu), tādējādi spējot apgādāt klientus arī gada aukstajā periodā. Atverot trešo termināli Somijā, CEMEX būtiski atvieglošot produktu pieejamību un piegādi klientiem.

«Papildu Latvijā ieguldītajiem 310 miljoniem eiro investīciju, ik gadu ieguldām vēl 2–3 miljonus attīstībā. Pagājušajā gadā CEMEX apgrozījums pieauga par vairāk nekā 40 %, pateicoties straujam cementa eksporta pieaugumam, kas sasniedza vairāk nekā 70 % no kopējās produkcijas apjoma. Šajā, 2012. gadā, mūsu mērķis ir turpināt palielināt gan bruto apgrozījumu, gan peļņu,» sacīja CEMEX komercdirektors Māris Gruzniņš.

SIA CEMEX ir Latvijā reģistrēts uzņēmums, kas nodarbojas ar cementa un transportbetona ražošanu. Kopējais darbinieku skaits 2012. gadā ir 310. CEMEX ir Latvijā vienīgais cementa ražotājs, tam pieder Brocēnu cementa malšanas ražotne un jaunā Brocēnu cementa rūpnīca ar sausā procesa tehnoloģiju, kurā ražošana uzsākta 2009. gadā. Jaunās rūpnīcas būvniecībā investēti 310 miljoni eiro.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām