Četri atbilst vilcienu iepirkuma prasībām

2015. gada 23. novembris plkst. 9:47
Dalies ar šo rakstu

Piektā pretendenta atbilstību otrajai kārtai vēl izvērtē


To paziņoja valsts AS Pasažieru vilciens (PV) valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) iesniegumu izskatīšanas komisijas 20. novembra sēdē, kur tika vētītas Hyundai Rotem Company (Hyundai) un AS Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīca (DLRR) sūdzības saistībā ar PV jaunu vilcienu iepirkumu.


Jau vēstīts, ka pieteikumus iesniegušas kompānijas Patentes Talgo S. L., Stadler Polska Sp. z o.o., ООО Uralskije lokomotivi, Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles S.A. un Škoda Vagonka a.s. Otrajai kārtai kvalificējušies pretendenti saņems pilnu tehnisko specifikāciju un 75 dienu laikā tiem būs jāiesniedz atbilstoši piedāvājumi.


DLRR ieskatā PV iepirkuma priekšmetā ietvērusi «vairākas diskriminējošas, kā arī konkurenci ierobežojošas prasības». Viena no tādām ir alumīnija kā vagonu virsbūvju metāla norādīšana. Rūpnīcas pieaicinātais eksperts sacīja, ka, arī izmantojot citus materiālus (piemēram, tēraudu) virsbūves izgatavošanai, var panākt nepieciešamos tehniskos parametrus.


Visu rakstu Četri atbilst vilcienu iepirkuma prasībām lasiet 23. novembra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām