Deloitte Latvia izmaiņas konsultāciju un juridisko pakalpojumu jomā 

Noslēdzoties finanšu gadam, «Deloitte Latvia» paziņo par izmaiņām konsultāciju un juridisko pakalpojumu jomā.

Anda Asere, 26.6.2018
1/2

Jānis Kauliņš

Publicitātes foto

Zvērināts advokāts Māris Liguts, kurš pirms diviem gadiem pievienojās «Deloitte», kļuvis par vietējo partneri zvērinātu advokātu birojā «Deloitte Legal» Latvijā. Viņam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze jurisprudencē – gan Latvijas zvērinātu advokātu birojos, gan arī vadot Juridisko departamentu «Danske Bank» filiālē Latvijā.

M. Ligutam ir maģistra grāds Starptautiskajās un Eiropas Savienības tiesībās, ko viņš ir ieguvis Rīga Juridiskajā Augstskolā, kā arī Latvijas Universitātē iegūts maģistra grāds tiesību zinātnēs. «Mēs, saprotot klienta komercdarbības specifiku un izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, turpināsim piedāvāt klientiem inovatīvus risinājumus to komercdarbības sekmīgai attīstībai Latvijā un ārpus tās robežām. Es lepojos ar savu advokātu un juristu komandu, kuru pieredzei, zināšanām un prasmēm ir būtiska loma sekmīgai biroja attīstībai un izaugsmei,» norāda M. Liguts.

Savukārt Jānis Kauliņš, kurš pievienojās «Deloitte» pirms četriem gadiem kā projektu vadītājs, ir kļuvis par «Deloitte» Baltijas finanšu konsultāciju departamenta direktoru. Viņam ir desmit gadu pieredze konsultācijās finanšu pakalpojumu sektorā un savas karjeras gaitā viņš ir pastāvīgi pilnveidojies finanšu analīzē, finansēs un grāmatvedībā, finanšu noziegumu novēršanā un apkarošanā, kā arī IT sistēmu drošībā un J. Kauliņam ir CFA, FCCA, CAMS un CISSP sertifikāti.

Viņš ar izcilību ieguva bakalaura grādu Lorensa Universitātē (Lawrence University) ASV, ar dubultspecializāciju ekonomikā-matemātikā un psiholoģijā. J. Kauliņš ir «Deloitte» Centrāleiropas finanšu noziegumu konsultāciju nodaļas vadītājs un Baltijā vada arī finanšu pakalpojumu sektora konsultācijas. «Nākamajos gados manas prioritātes ir fokuss uz jaunākajiem tehnoloģijās balstītiem, inovatīviem risinājumiem, kā arī talantu atgriešana un piesaistīšana Baltijai, lai celtu mūsu pakalpojumu konkurētspēju pasaules līmenī,» uzsver J. Kauliņš

«Deloitte Latvia» personāla vadītāja Inga Šadurska piebilst, ka uzņēmuma kultūra ir orientēta uz nemitīgu darbinieku attīstību, ļaujot virzīties pa karjeras kāpnēm gan uz augušu, gan arī specializējoties horizontāli. «Tieši tāpēc paaugstinājums amatā notiek nevis tad, kad iepriekšējais vadītājs ir aizgājis prom, bet tad, kad esošais darbinieks ir sasniedzis atbilstošu līmeni, lai kļūtu par vadītāju. Mūsuprāt, šī brīža tirgus situācijā ir daudz vieglāk papildināt komandu virzienā no apakšas uz augšu, meklējot jaunus kolēģus jaunākās pozīcijās un «audzinot» kadrus līdz vadītāja līmenim,» viņa skaidro. Iepriekš Konsultāciju nodaļai bija viens vadītājs – Valters Tučs, taču tagad no šīs nodaļas ir izveidotas divas – nefinanšu konsultācijas, ko vada V. Tučs, un finanšu konsultācijas – ko vada J. Kauliņš. Šāds formāts ļaujot sagaidīt lielāku un straujāku finanšu jomas konsultāciju pieaugumu.

Tevi varētu interesēt

Neraugoties uz IKP pieaugumu un bezdarba samazināšanos, pērn par 34,5% ir pieaudzis...

AS Latvenergo izvēlētais finanšu konsultants Visaginas atomelektrostacijas (AES) projektam...

Nepalaid garām

LR Ģenerālprokuratūra, izmeklējot lietu par it kā 50 miljonu eiro naudas atmazgāšanas...

Eiropas Savienības prioritātes ir mainījušās. Tuvākajā laikā var sākt mainīties Eiropas ekonomiskie...

"Dienas Bizness" sadarbībā ar "Lursoft" ik gadu izdod zīmola izdevumu "TOP 500",...

No šīs sadaļas

Pilnveidojot klientu apkalpošanu un izvērtējot autovadītāju vēlmes, veiktas izmaiņas Ceļu satiksmes...

Izvirzītos mērķus Civinity uzņēmumu grupa ir sasniegusi; tās izaugsme 2017. gadā bijusi...

«Varbūt citi reģioni apvainosies, tomēr es teiktu, ka mēs Vidzemē esam priekšā,...

Restorāns Zivju Lete Rīgā, Dzirnavu ielā tika atvērts jau 2015. gadā, taču...

Šogad Siguldas slimnīcā tiks veikta tūkstošā bariatriskās ķirurģijas operācija, bet divarpus...

Lai arī viesmīlības bizness Siguldā ir sezonāls, atkarīgs no laika apstākļiem un...

Līdz ar izteiktu darbaspēka trūkumu tuvākajā laikā, visticamāk, sadārdzināsies fiziskās apsardzes...

Siguldas novada attīstību veicina tūrisma un medicīnas pakalpojumu eksportspēja, savulaik izveidotā...

«Šeit var braukt jebkurš, bet īpaši priecīgi esam par radošām personībām –...

Sekojot pasaules tendencēm kafijas pagatavošanas jomā, jaunatvērtajā LMT tehnoloģiju izmēģināšanas...