Domenikss iesniedzis sūdzību par skolēnu autobusu iegādi

Autors: Elīna Pankovska
2010. gada 02. novembris plkst. 13:18

SIA Domenikss iesniedzis sūdzību saistībā ar skolēnu autobusi iegādi Rojas novadā, liecina ieraksts Iepirkumu uzraudzības mājaslapā.

Izsludinātajā konkursā par skolēnu autobusa ar 19+1 sēdvietām piegādi Rojas novada Domes vajadzībām uzvarēja SIA Motors Latvia. Kopējā līgumcena šajā konkursā ir 33,61 tūkst. Ls.

Jāatgādina, ka Domenikss skolēnu pārvadāšanai 27 pašvaldības nodrošinās ar 37 autobusiem ar 19 sēdvietām un vēl 35 pašvaldības ar 42 autobusiem ar 40 sēdvietām.

To paredz parakstīto līgumu apmaiņa starp Valsts reģionālās attīstības aģentūru (VRAA) un SIA Domenikss par Latvijas – Šveices sadarbības programmas līdzfinansētā projekta īstenošanu.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem SIA Domenikss pirmajā iepirkuma daļā 27 pašvaldības nodrošinās ar 37 Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI autobusiem, kuros ir 19 pasažieru sēdvietas un viena autobusa cena ir Ls 34 223,08 Ls (t.sk.PVN). Savukārt trešajā iepirkuma daļā 35 pašvaldībām SIA Domenikss piegādās 42 Mercedes-Benz Intouro autobusus, kuros ir 40 sēdvietas un viena autobusa cena ir Ls 136 779,73 (t.sk.PVN) Ls.

Db jau vairākkārt rakstīja, ka par skolēnu autobusa konkursa peripetijām, kurās tika ierauts pat premjers V. Dombrovskis.

Topšais mašīnbūvētājs a/s AMO Plant aicināja apturēt izsludināto skolēnu autobusu iegādes konkursu un veikt izmaiņas autobusu tehniskajās prasībās. Vairāki citi potenciālie autobusu konkursa dalībnieki jau pirms konkursa oficiālo rezultātu paziņošanas prognozēja Mercedess autobusu triumfu.

Atslēgvārds