Draugiem Group katru gadu ziedos daļu no savas peļņas

2017. gada 20. decembris plkst. 11:22
Sadaļa: Dzīvesstils
Dalies ar šo rakstu

Pašmāju uzņēmums Draugiem Group apņēmies katru gadu ziedot daļu no savas peļņas, lai veicinātu bērnunamos dzīvojošo bērnu nokļūšanu ģimenēs, apmaksājot atbilstošus izglītības un atbalsta projektus.

«Es pat visbriesmīgākajos sapņos nespēju iedomāties, ka kādu šaušmīgu apstākļu rezultātā mans bērns nonāktu iestādē un tur pavadītu savu bērnību. Un mēs nevaram domāt tikai par sevi, visi Latvijā dzimušie bērni patiesībā ir mūsējie un, neskatoties uz tā jau viņu sarežģīto situāciju, ir vienkārši negodīgi viņus atstāt novārtā,» iniciatīvu skaidro Draugiem Group līdzīpašnieks Lauris Liberts.

«Mēs esam pārāk maza tauta, lai bērnus norakstītu, jo viņiem nav veicies ar gādīgām mammām un tētiem, atstātu bez izglītības - gan tās, ar kuru nopelnīt maizi, gan arī emocionālās izglītības. Tieši tāpēc mēs ziedosim daļu no mūsu uzņēmumu ienākumiem, lai ar mērķtiecīgu darbu panāktu, ka Latvijā nav bērnunamu, un arī tiem bērniem, kuri nokļuvuši pie aizbildņiem, audžuģimenēs vai tikuši adoptēti, dotu iespēju augt ne tikai paēdušiem un siltumā, bet arī mīlētiem un emocionāli bagātiem. Bērnam ir jāaug ģimenē, un punkts,» Draugiem Group rīcību pamato līdzīpašnieks Agris Tamanis.

Sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv katru gadu uzņēmuma līdzekļi tiks ziedoti kādai izglītības un atbalsta iniciatīvai, kas veicina un stiprina izpratni par ģimenes lomu bērna audzināšanā, kā arī mudina sabiedrību kļūt par aizbildņiem, adoptētājiem vai audžuvecākiem bērnunamu bērniem. Tāpat Draugiem Group līdzekļi tiks novirzīti izglītības un atbalsta projektiem ģimenēm, kuras jau uzņēmušās rūpes par bez vecāku gādības palikušajiem bērniem.

LASI ARĪ:

FOTO: Draugiem Group iekārtojas Cēsu birojā
Printful liek sasparoties
Pašu vajadzība rada produktu tirgum - servisa pogu
FOTO: Printful trešā ražotne atvērta Latvijā

Dalies ar šo rakstu