Ecolines trešajā ceturksnī pārvadā par 7% vairāk pasažieru

2014. gada 11. novembris plkst. 11:58
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Pasažieru pārvadātājs Ecolines šī gada trešajā ceturksnī apkalpojis 180 000 cilvēku, kas ir par 7% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2013. gadā, informē Ecolines sabiedrisko attiecību konsultante Ksenija Mirošņika.

Ievērojamākais pasažieru plūsmas pieaugums – par 25%, vērojams Baltkrievijas virzienā. Par 4% pieaudzis pasažieru skaits reisos starp trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgu, Viļņu un Tallinu, kuros Ecolines 2014. gada trešajā ceturksnī pārvadājis vairāk nekā 15 tūkstošus cilvēku. Tāpat pieprasījums par 10% audzis Kaļiņingradas virzienā, par 2,5% Vācijas virzienā un  par 11% Čehijas virzienā.

Populārākie maršruti tāpat kā pagājušajā gadā bijuši uz Berlīni, Tallinu un Viļņu.

«Ecolines novērojumi liecina, ka jūlijs, augusts un septembris ir iemīļotākais ceļošanas laiks īpaši studentu vidū,» stāsta Ecolines vadītājs Andris Podgornijs.

Kompānija informē, ka investīciju apjoms šī gada pirmajos deviņos mēnešos palielinājis par vairāk kā 80%, kas esot skaidrojams ar jaunu un šobrīd mūsdienīgāko autobusu iegādi starptautiskajiem pārvadājumiem. Ecolines prognozē, ka pieprasījums pēc autobusu pārvadājumiem turpinās augt, īpaši tuvojoties svētku brīvdienām un gada nogalei, kad tiek prognozēts īpaši straujš pasažieru plūsmas pieaugums kas bija jūtams jau septembrī.
   
Ecolines ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums. Uzņēmuma maršrutu tīklā ir vairāk nekā 21 valsts un 205 pilsētas Baltijā, Eiropā, kā arī Krievijā un bijušajās NVS valstīs.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām