Ecolines saspīlējumu Austrumeiropā apgājis

2014. gada 14. augusts plkst. 9:35
Dalies ar šo rakstu

Ecolines šā gada pirmajā pusgadā pārvadājis par 10 % vairāk pasažieru kā attiecīgajā laika posmā pērn un kāpinājis apgrozījumu par 2 %, informē uzņēmums.

«Pasažieru skaita pieaugums vērojams teju visos virzienos, kas liecina, ka cilvēki vairāk ceļo un arī labprāt izvēlas autobusu,» stāsta Ecolines vadītājs Andris Podgornijs.

Pasažieru plūsma starp Baltijas valstīm pieaugusi par 5 %, Vācijas virzienā par 11 %, savukārt Čehijas virzienā vērojams vairāk nekā 30 % pieprasījuma pieaugums, kura apmierināšanai Ecolines ieviesis intensīvāku kustības grafiku uz Prāgu. Turpretī Ukrainas virzienā pasažieru skaits samazinājies par 35 %.

«Neskatoties uz saspīlējumu Austrumeiropā, kur vēsturiski atrodas liela daļa mūsu gala mērķu, no kuriem atsevišķus, piemēram, uz Doņecku, nācies slēgt, esam spējuši saglabāt pozitīvu pārvadājumu tendenci,» norāda A. Podgornijs.

Uzņēmums iegādājies mūsdienīgākus autobusus starptautiskajiem pārvadājumiem. Ecolines šajā gadā sāk ieviest jaunu kvalitātes kategoriju Komfort+.

Ecolines ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, dibināts 1993. gadā.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām