Vēlas attīstīt Baltkrievijas un Latvijas uzņēmumu sadarbību 

Latvijas-Baltkrievijas ekonomisko sakaru veicināšanas biedrība (LBESVB) ir sabiedriska organizācija, kas izveidota 2005. gadā.

LBESVB, 22.5.2019

Jau vairāk nekā desmit gadu Biedrība veic aktīvu darbību divpusējas ekonomiskas sadarbības starp Latviju un Baltkrieviju stiprināšanai un paplašināšanai. Ka sabiedriskā organizācija mēs cenšamies izmantot visas iespējas, lai pozitīvi ietekmētu lietišķo klimatu starp mūsu valstīm.

Kopš 2019.gada sākuma Biedrībai ir jauns valdes priekšsēdētājs. Tas ir Ivars Sormuļa kungs, vadītājs ar ļoti lielu pieredzi kravas pārvadājumu un tranzītbiznesa jomā. Biedrībai tranzīta un loģistikas sfēra bijusi un joprojām paliks viena no galvenajām prioritātēm.

Ivars Sormulis atzīmē, ka šajā periodā Latvijā un Baltkrievijā jau ar Biedrības atbalstu norisinājusies virkne pasākumu - gan ekonomiskās, gan kultūras jomā – lietišķas vizītes, reģionālie biznesa forumi, sadarbības pilsētu forumi, Minskas dienas un Rīgas dienas, ministrijas un iestādes vadības tikšanās, nacionālas izstādes, zinātniskās konferences un daudz citu pasākumu. Visnozīmīgākais un lielākais pasākums – divpusējais Latvijas-Baltkrievijas biznesa forums, kas pulcēja lielu skaitu dalībnieku no abām valstīm.

Biedrības mājaslapā regulāri tiek publicēta aktuālā informācija par notikumiem nozarē. 2019.gada maijā Baltkrievijas Republikā notika Vitebskas un Gomeļas reģionālie forumi, bet jūnijā risināsies forums Mogiļevā. Savukārt Brestā 2019.gada laikā notiks dažādi pasākumi saistībā ar pilsētas 1000 gadu jubilejas svinībām. Mēs aicinām visus interesentus iepazīties ar pasākumu programmu un kļūt par šo pasākumu dalībniekiem.

Biedrība publicē informāciju par uzņēmējdarbības vides nosacījumiem, piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, īstenojamiem investīciju projektiem un citu. Mūsu mājaslapā iespējams atrast arī dažādus komerciālus piedāvājumus un sadarbības piedāvājumus no Baltkrievijas un Latvijas uzņēmumiem. Tāpat mūsu mājaslapā iespējams izvietot reklāmu.

Noslēgumā vēlamies pastāstīt par nozīmīgu sporta pasākumu – no 2019.gada 21.jūnijam līdz 30.jūnijam Baltkrievijas Republika rīkos II Eiropas spēles – starptautisku sporta pasākumu, kurā piedalīsies Eiropas kontinenta sportisti. Spēļu atklāšanas un noslēguma ceremonijas būs unikālākais un grandiozākais šovs Baltkrievijas vēsturē, tajās tiks izmantotas jaunākās tehnoloģijas, tajā skaitā, paplašinātā realitāte, tāpat pasākumos uzstāsies slaveni mākslinieki un notiks vadošo Eiropas sportistu parāde. Ceremoniju laikā notiks arī papildu priekšnesumi, kas netiks demonstrēti televīzijā un būs vērojami tikai biļešu īpašniekiem.

Atgādinām, ka no 2019.gada 10.jūnija līdz 10.jūlijam ārvalstu tūristiem, kas izmanto akreditācijas kartes vai sporta sacensību biļetes, ieviests bezvīzu režīms. Lai nodrošinātu augošo pasažieru satiksmi, aviokompānija Belavia no aprīļa palielinājusi lidojumu skaitu (6 lidojumi nedēļā). Savukārt autobusu operators Ecolines veic trīs reisus dienā. Mēs aicinām visus sporta fanus un ikvienu, kuru interesē sports, apmeklēt šos pasākumus.

Tāpat priecāsimies izveidot kontaktus un ielikt pamatus ilgtermiņa sadarbībai.

Mūsu kontakti:

Andrejostas iela 41

Rīga, LV-1045

Tālrunis: +371 26650020

info@latbel.lv

www.latbel.lv