Eesti Meedia iegādāsies portālus City24 Igaunijā un Latvijā

2017. gada 01. septembris plkst. 12:12
Autors: LETA--BNS
Sadaļa: Internets
Dalies ar šo rakstu

Igaunijas mediju grupa Eesti Meedia gatavojas iegādāties nekustamo īpašumu portālus City24 Igaunijā un Latvijā.

Ņemot vērā to, ka iegādei paredzēto uzņēmumu AS Kinnisvaraportaal un SIA City24 tirdzniecības apjoms Igaunijā gadā nepārsniedz divus miljonus eiro, darījumam nav nepieciešams regulatoru apstiprinājums, norāda Eesti Meedia.

Eesti Meedia, kam jau pieder Igaunijā lielākais nekustamo īpašumu portāls KV.ee, vēsta, ka City24 un KV.ee Igaunijā turpinās darboties kā atsevišķi portāli, un kompānija neplāno aktīvi iejaukties šo uzņēmumu vadībā.

City24 portāla iegādē svarīgu lomu spēlējis fakts, ka tas nodrošinās Eesti Meedia iespēju paplašināt darbību Latvijas tirgū, kur KV.ee nav izdevies nostabilizēties.

«City24 ir spēcīgs zīmols Latvijā, kas tur kontrolē gandrīz pusi no nekustamo īpašumu tirgus,» skaidro Eesti Meedia valdes priekšsēdētājs Svens Nūtmans.

«Nav arī noliedzams, ka sešu nekustamo īpašumu uzņēmumu un konkurējošās mediju grupas plāns izveidot jaunu nekustamo īpašumu portālu sniedzis motivāciju ātri pabeigt šo iegādes procesu,» piebilst Nūtmans.

Iesaistītās puses vienojušās neatklāt darījuma summu.

Iepriekšējais City24 īpašnieks - Igaunijas uzņēmēja Ilmāra Kompusa vadīts uzņēmums 24 M2 - kompāniju 2014.gadā iegādājās no Somijas mediju grupas Alma Media.

Šogad vairāki Igaunijas tiešsaistes portāli ir nomainījuši īpašniekus. Maijā Eesti Meedia iegādājās valstī lielāko veselības konsultāciju portālu Kliinik.ee. Jūnija sākumā kompānijas Baltcap kontrolētais Auto24 iegādājās automašīnu videoportālu Motors24.ee un Autoinfo.ee īpašnieku Meediamootor. Baltcap portālus Auto24.ee un Kuldnebors.ee no Somijas kompānijas Sanoma par desmit miljoniem eiro iegādājās šā gada martā.

Eesti Meedia grupā Latvijā ir informācijas aģentūra LETA un portāls TV NET.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām