Eksperiments ar cerībām uz labām beigām

2017. gada 16. maijs plkst. 8:14
Autors: Irīna Meļņika - speciāli DB
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

SIA Valpro ik gadus kļūst par prakses vietu apmēram divdesmit dažādu augstskolu un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Valmieras uzņēmums Valpro piedalās Vācijas-Baltijas tirdzniecības kameras rīkotā profesionālās izglītības konkursā MĒS MĀCĀMies, kategorijā Atsaucīgākais uzņēmējs.

2016. gadā uzņēmums spēra soli tālāk – pēc Valmieras tehnikuma uzaicinājuma iesaistījās darba vidē balstītas programmas mehatronisku sistēmu tehniķa specialitātē izstrādē. Izveidotā programma, kuru šajā mācību gadā jau apgūst pirmie astoņpadsmit jaunieši, ir unikāla ar to, ka praktiskās iemaņas tehnikuma audzēkņi gūst ne vien SIA Valpro, bet arī AS Valmieras stikla šķiedra un AS Valmieras piens, katrā no trim prakses vietām aptverot to mehatronisko sistēmu tehniķa darba jomu, kurā uzņēmums ir spēcīgākais. SIA Valpro tā ir metālapstrāde un hidraulika. Jaunieši nedēļu garā praksē uzņēmumos dodas katru mēnesi.

«Šiem astoņpadsmit Valmieras tehnikuma audzēkņiem iedevām katrā no viņiem vajadzīgajām jomām labāko. Jautājums, vai viņi atgriezīsies uzņēmumā. Pašreiz tas ir eksperiments ar cerībām uz labām beigām,» atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings.

Visu rakstu Eksperiments ar cerībām uz labām beigām lasiet 16. maija laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām