Festivālā Positivus par drošību palīdzēs gādāt Latvijā radītas tehnoloģijas

Autors: Zane Atlāce-Bistere
2017. gada 13. jūlijs plkst. 12:13

Ņemot vērā aizvien pieaugošo drošības nodrošināšanas nozīmi, šogad pirmoreiz Positivus festivālā par drošību kopā ar atbildīgajām dienestiem palīdzēs rūpēties arī Latvijā radītas unikālas tehnoloģijas, informē SIA Strops Technologies vadītājs Normunds Stepāns.

Ņemot vērā plašo festivāla norises teritoriju, organizatoriem bieži vien ir daudz izaicinājumu, lai pasākums noritētu bez starpgadījumiem. Šogad šādiem mērķiem kalpos unikālās tehnoloģijas – mobilās videonovērošanas kameras.

«Šādas sistēmas tiek plaši izmantotas ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, jo īpaši tādās vietās, kur nav pieejama attīstīta infrastruktūra – elektrība un internets. Tehnoloģiju būtisks priekšnosacījums ir videonovērošanas nodrošināšana noteiktajā vietā un laikā. Tās ir vienkārši, ātri uzstādāmas un viegli pārvietojamas. Attiecīgā videonovērošanas sistēma darbojas uz speciālām baterijām, un savu darbību spēj nodrošināt līdz pat 6 dienām,» skaidro tehnoloģijas izgudrotājs N. Stepāns.

Lai monitorētu pat teritorijas attālākos punktus un sekmētu drošību tajos, tiks uzstādītas mobilas videonovērošanas sistēmas, kas nodrošina augstvērtīgas kvalitātes ierakstu, to straumēšanu tiešsaistē, kā arī palīdzēs atbildīgajiem dienestiem pienākumu pildīšanā.

LASI VĒL:

Mana pieredze: Novēro tur, kur citi nespēj