Fliks airBaltic algā nopelnījis 240 tūkstošus latu

2011. gada 11. aprīlis plkst. 10:06
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Bertolta Flika alga pērn nacionālajā aviokompānijā airBaltic bijusi 240 tūkst. Ls. Taču tie nav vienīgie B.Flika gūtie ienākumi, jo viņš apdrošināšanas atlīdzībā saņēmis 15 tūkst. Ls un kompensācijās vēl 25,49 tūkst. Ls, liecina Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā pieejamā informācija.

Savukārt par darbu SIA Baltic Airlines viņš saņēmis 2,16 tūkst. Ls, bet SIA Baltijas Aviācijas Sistēmas – 50 tūkst. Ls.

B.Fliks deklarējis arī pērn veiktos darījumus, starp tiem komercķīlas Krājbankā un Snoras bankā 28,2 milj. Ls un 31 milj. Ls apmērā, kā arī B.Fliks pārdevis SIA Baltijas Aviācijas Sistēmas kapitāldaļas par vienu eiro. Viņa parādsaistības veido 14 milj. Ls.

B.Flikam pieder 9654 SIA Baltijas Aviācijas Sistēmas kapitāldaļu, kuru vērtība ir 9,65 milj. Ls, un dzīvoklis Berlīnē. Savukārt lietošanā B.Flikam atrodas 2007.gada Audi A6 un dzīvoklis Rīgā.

Skaidrā naudā viņš pagājušajā gadā uzkrājis 1,5 tūkst. Ls un 2 tūkst. eiro. a/s Swedbank B.Flikam glabājas 3 tūkst. Ls, SEB AG – 45 tūkst. eiro un SPARKASSE PIRMASEN –25 tūkst. eiro.

B.Fliks ieņem valdes priekšsēdētāja amatu Rīgas kongresu birojā un SIA Baltic Airlines, ir valdes loceklis SIA Baltijas Aviācijas Sistēmas un Latvijas Nacionālās operas fondā, kā arī ir ārvalstu organizācijas Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen e.V. pārstāvniecības prezidents.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi