Tirdzniecība un pakalpojumi

FOTO: Investē 240 tūkstošus eiro, lai atvērtu restorānu Art Deco stilā

Laura Mazbērziņa, 04.04.2018

Avots: no personīgā arhīva

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Zīmols Double Coffee ir atvēris restorānu Art Deco stilā, uzsverot t/c Galerija Centrs seno vēsturi.

«Jaunās vietas dizains saistīts ar 30. gadu kultūru, kurā valda Art Deco šarms un elegance,» šo konceptu komentē ģenerāldirektors Rūdolfs Melnis.

«Vēsturiskās interjera detaļas nav vienkārši stilizētas, bet radītas, rūpīgi izpētot Armijas Ekonomiskā veikala interjeru, piemēram, kāpņu koka paneļi ir gandrīz tādi paši, kādi tie šajā vietā bija pirms teju 80 gadiem, arī lielās griestu lampas ir rūpīgi atjaunotas un greznojas jaunajā restorānā,» stāsta t/c Galerija Centrs direktore Zita Siliņa.

Double Coffee remontdarbus uzsāka šā gada 8.janvārī. Īpaša uzmanība tika pievērsta interjeram. Interjera mēbeles, gaismekļi, detaļas, motīvi, ornamenti, toņi, materiāli, formas un sajūtas aizgūtas no Art Deco stila raksturīgākajām iezīmēm. Sienu un rempju detaļās parādās panelējuma motīvs, kā arī grīdas seguma paterns aizgūts no Galerijas Centrs vēsturiskajām liecībām. Īpaša uzmanība tika pievērsta ēkas vēsturiskajiem griestu gaismekļiem.

Kopējais finansiālais ieguldījums restorāna izveidē veido 240 tūkstošus eiro.

Restorāns atrodas t/c Galerija Centrs 1.stāvā ar ieeju gan no tirdzniecības centra, gan no Vaļņu ielas. Restorāns ir izvietots 2 stāvos – pieklusinātā gaisotnē pagrabstāvā un 1.stāvā. Tajā ir 95 sēdvietas, taču no maija sākuma tiks uzstādīta arī āra terase. Restorāns atvērts katru dienu no plkst. 09:00 līdz 22:00.

Kopā Rīgā ir 10 Double Coffee restorāni, no kuriem četri atrodas Vecrīgā – Vaļņu ielā 11, Grēcinieku ielā 11, Domu laukumā – Šķūņu ielā 15, un jaunais Art Deco stilā – Audēju ielā 16.

Komentāri

Pievienot komentāru