FOTO: LSC Shipmanagement floti papildinājis jauns tankeris

2016. gada 18. maijs plkst. 15:31
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Dienvidkorejā AS Latvijas kuģniecība meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunuzbūvēto kuģi Elandra Oak, informē uzņēmuma pārstāvji.

Jaunais tankeris Elandra Oak ir paredzēts naftas produktu un ķīmisko vielu pārvadājumiem. Tā kopējais garums ir 183 metri un kravnesība – 49 999 tonnas.

AS Latvijas kuģniecība valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) informē: «Šajā gadā LSCSM papildina savu tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar trešo kuģi, kas pierāda ne tikai uzņēmuma augsto novērtējumu starp kuģu tehnisko menedžeru kompānijām visā pasaulē, bet īpaši izceļ mūsu apkalpes un kuģu vadības komandu augsto profesionalitāti. Flotes papildinājums ir svarīgs notikums, jo tas dod iespēju uzņēmumam palielināt darba vietu skaitu kā krastā, tā jūrā.»

Tankeris Elandra Oak ir trešais LSCSM jaunais kuģis, kuru būvējusi Dienvidkorejā esoša kuģu būves kompānija SSP SHIPBUILDING. Pirmais no trim kuģiem – Elandra Spruce – tika saņemts 11. janvārī, savukārt otrais kuģis Elandra Palm – tika saņemts 8. aprīlī.
 

Dalies ar šo rakstu