Gunārs Ķirsons plāno tirgot «veselīgus burgerus»

2011. gada 16. augusts plkst. 16:23
Autors: Jana Gavare
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmējs Gunārs Ķirsons jau šogad plāno atvērt jaunu ātrās ēdināšanas restorānu Rīgā, ko tālāk varētu izvērst kā restorānu ķēdi ne tikai Latvijā, bet ar franšīzes starpniecību arī ārzemēs.

Restorāna nosaukums nesīs Ķirsona uzvārdu, bet par tā atrašanās vietu lēmums šobrīd vēl nav pieņemts. Notiek sarunas ar Rīgas domi un privātīpašniekiem, db.lv pastāstīja Gunārs Ķirsons. Ēdināšanas uzņēmuma koncepcija paredz iespēju produkciju ņemt līdzi, piedāvājot «veselīgus burgerus». «Cilvēki ir sākuši mīlēt burgerus. Pasaule pie tiem ir pieradināta. Rūpēsimies, lai cilvēki ar šo pārtiku uzņemtu enerģiju, bet centīsimies to piedāvāt interesantākā un labākā veidā,» saka uzņēmējs.

G. Ķirsons atzīst, ka sākotnējais plāns bija restorānu atklāt jau augustā, taču «dzīve plānos ienes korekcijas». «Līdzekļus pirmā restorāna atvēršanā ieguldīs uzņēmējs Vladimirs Šestakovs, kurš man ir palīdzējis jau iepriekš,» atklāja G. Ķirsons. DB iepriekš rakstīja, ka V. Šestakovs ir Krievijas pilsonis, G. Ķirsona uzņēmuma Daugmales projekti līdzīpašnieks, SIA GKVS valdes loceklis un Lido džudo kluba valdes priekšsēdētājs.

Korporatīvo finanšu kompānijas Laika stars vadošais finanšu eksperts Jānis Pinnis iepriekš izteicis secinājumu, ka Lido īpašnieka Gunāra Ķirsona ieceres vienmēr gājušas soli priekšā viņa finanšu iespējām.

Pirmais restorāns kalpos par paraugu ar mērķi piesaistīt investorus tālākai ķēdes attīstīšanai, stāstīja uzņēmējs. Vēl G. Ķirsona plānos ir tirgus izveide Krasta ielā nākamā gada pavasarī. «Centrāltirgu Rīgai neizdevās sakārtot, tāpēc vēlamies izveidot vietu, kas būs Rīgas lepnums, kur varēs ne tikai iepirkties, bet arī patīkami pavadīt laiku.»

Iepriekš tika vēstīts, ka ēdināšanas uzņēmuma Lido īpašnieks Gunārs Ķirsons šogad plāno attīstīt gan jauna koncepta ēdināšanas uzņēmumu un gan arī pārtikas veikalu tīklu.

Db.lv jau vēstīja, ka šā gada februārī Aizkraukles rajona tiesa atzina Lido īpašnieku Gunāru Ķirsonu par maksātnespējīgu un sāka viņa bankrota procedūru. Par maksātnespējīgu atzītā Lido īpašnieka Gunāra Ķirsona aptuvena kopējās mantas vērtība ir 8,5 milj. Ls.

Uzņēmumu reģistrā iesniegtais mantas pārdošanas un kreditoru prasījumu apmierināšanas plāns paredz, no G. Ķirsona manats izsolēm plānots iegūts 8,2 milj. Ls. Pats G. Ķirsons ir pārliecināts, ka viņam piederošos īpašumus izsolē nepārdos.

Db.lv arī ziņoja, ka šogad maijā sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumam SIA Lido mainījusies valde. Kompānijas īpašnieks un līdzšinējais vienīgais valdes loceklis Gunārs Ķirsons kļuvis par valdes priekšsēdētāju. Lido valdē turpmāk darbosies arī BDO Zelmenis & Liberte partneris, zvērināts advokāts Jānis Zelmenis un Olafs Švanks.

Dalies ar šo rakstu