Jonaiti NP Foods vadībā nomaina Gulbis

2011. gada 29. decembris plkst. 14:33
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Ar nākamā gada janvāri pārtikas uzņēmumu vadības, tirdzniecības un loģistikas pakalpojumu uzņēmuma NP Foods valdes priekšsēdētāja amatā darbu uzsāks Rolands Gulbis.

R. Gulbim ir ievērojama pieredze vairāku Latvijas pārtikas nozares nozīmīgāko uzņēmumu pārvaldē un vadībā, informē NP Foods sabiedrisko attiecību speciāliste Rita Voronkova. Jāatgādina, ka viņš vadījis a/s Latvijas balzams un a/s Valmieras piens.

Līdzšinējais NP Foods valdes priekšsēdētājs Juris Jonaitis pēc 12 gadu darbības vadošo Latvijas saldumu ražošanas uzņēmumu Staburadze, Laima, kā arī sulu un bezalkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmuma Gutta  vadībā un attīstīšanā, turpinās darbu uzņēmuma NP Foods akcionāru pārvaldes institūcijā. Tieši J. Jonaiša vadībā 2009. gadā tika realizēts stratēģiskais mērķis - izveidots saldumu un dzērienu vadības, tirdzniecības un loģistikas pakalpojumu uzņēmums - NP Foods. Uzņēmums nodrošina vienotu vadību un attīstību grupas uzņēmumos Laima, Staburadze, Gutta, Staburadzes Konditoreja, Saldumu Tirdzniecība un NP Logistics. 2009. gadā veiktās strukturālās reformas nodrošinājušas iespēju operatīvi izmantot sinerģijas iespējas, panākt rentabilitātes uzlabošanos un veidot stingru pamatu turpmākajai attīstībai laikā, kad Latvijas ekonomika piedzīvoja lejupslīdi.

«Stabilitāte un pozitīvie darbības rezultāti ļauj uzsākt nākamo attīstības ciklu - strauju eksporta potenciāla attīstīšanu. Konkurētspējīgu, perspektīvu zīmolu un produktu izstrāde eksporta tirgiem cieši savienojama ar eksporta īpatsvara būtisku palielināšanu. Tikpat būtiska - uzņēmuma funkcionālo sistēmu un struktūru pilnveidošana atbilstoši augstas kvalitātes pārvaldes standartiem. Produktu kvalitāte un pārvaldes efektivitāte ir konkurētspējas garants arī nākotnē. Uzskatu, ka šī mērķa sasniegšanai lieti noderēs Rolanda Gulbja eksporta izvēršanas un ražošanas uzņēmumu attīstības pieredze,» atzīst Daumants Vītols, NP Foods vadošais akcionārs.

Kopumā NP Foods eksportē uz 27 pasaules valstīm. Eksporta īpatsvars ir 42% no kopējās saražotās produkcijas apjoma. NP Foods lielākais īpašnieks ir Latvijas uzņēmējiem piederošā a/s Nordic Partners, kura iegādājusies 51% kapitāldaļu starptautiskajā Nordic Partners Limited holdingā. Uzņēmumu lielākais akcionārs ir Daumants Vītols - viens no pirmajiem vērienīgā holdinga dibinātājiem, kurš ilgstoši strādājis un vadījis arī vairākus holdinga pārtikas un nekustamā īpašuma uzņēmumus, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām