Jūrmalas siltums aizņemas 8,3 miljonus eiro no OP Bank 

Somijas bankas «OP Corporate Bank plc» Latvijas filiāle parakstījusi līgumu ar SIA «Jūrmalas siltums» par ilgtermiņa aizdevuma 8,311 miljonu EUR apmērā izsniegšanu, informē bankā.

Zane Atlāce - Bistere, 24.10.2018

Jūrmalas siltums valdes priekšsēdētājs Valdis Vītoliņš.

Foto: LETA

«OP Corporate Bank plc» Latvijas filiāle tiesības izsniegt aizdevumu SIA «Jūrmalas siltums» 8,311 miljonu EUR apmērā ieguva konkursa kārtībā, iesniedzot saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu. Finansējums paredzēts projektiem, kas saistīti ar siltumenerģijas ražošanas un centralizētās siltumapgādes sistēmu modernizāciju Jūrmalā. Līgums par ilgtermiņa aizdevuma izsniegšanu noslēgts uz pieciem gadiem.

«Piedāvājot konkurētspējīgus un saimnieciski izdevīgus nosacījumus, OP banka nostiprina savas pozīcijas Latvijas tirgū un kļūst par sadarbības partneri aizvien kuplākam skaitam gan privāto, gan valsts un pašvaldību uzņēmumu. Mūsu sadarbības partneru pulkam ir pievienojies arī Jūrmalas Siltums, un ar pārliecību varam teikt, ka šīs sadarbības ieguvēji būs visi Jūrmalas iedzīvotāji,» uzskata «OP Corporate Bank plc» Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns.

SIA «Jūrmalas siltums» ir siltumenerģijas ražotājs un centralizētās siltumapgādes pakalpojumu sniedzējs Jūrmalas pilsētā. «OP Corporate Bank plc» piešķirtais finansējums ir nozīmīgs uzņēmuma sniegtā pakalpojuma kvalitātes uzlabošanai un nodrošināšanai, uzsver SIA Jūrmalas siltums valdes priekšsēdētājs Valdis Vītoliņš.

Tāpat viņš norāda, ka Eiropas Savienības Kohēzijas fonda 2014. – 2020. gada plānošanas perioda ietvaros ir paredzēts realizēt divu šķeldas katlumāju būvniecību un siltumtrašu rekonstrukciju dažādās pilsētas vietās, kopumā atjaunojot aptuveni astoņus kilometrus trases. Projektu veiksmīga realizācija ļaus palielināt šķeldas izmantošanas īpatsvaru siltumenerģijas ražošanā, kā arī samazināt siltuma zudumus trasēs. Projektus paredzēts pabeigt līdz 2020. – 2021. gadam.

OP Corporate Bank plc ir Somijas vadošās finanšu pakalpojumu kompānijas OP Financial Group centrālā banka.